Портфоліо з теми: "Батарейки для організму - міф чи реальність?"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 23:22, 22 листопада 2012, створена Семчук Оксана (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Батарейки для організму - міф чи реальність?"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія, Основи здоров'я, Інформатика

Вік учнів, клас

10 клас, 15 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Не так давно на полицях супермаркетів з’явився новий вид продукції – енергетичні напої, які припали до смаку молоді. Адже цей продукт здатен викликати стан ейфорії чи бадьорості, якої так бракує зранку після пізньої вечірки чи для безсонної ночі перед іспитом. І хоча, виробники дуже часто стверджують, що їх продукція складається виключно з "натуральних компонентів" простий погляд на етикетку дозволяє серйозно засумніватися в правдивості таких слів, і навіть більше того - найчастіше в них взагалі немає нічого натурального. Проте, сучасна молодь доки не пересвідчиться особисто, доти не повірить. А експерименти на власному здоров’ї – іноді дорого коштують… Тому я запропонувала своїм учням цей проект, протягом якого вони зрозуміють: що ж собою насправді являють ці «батарейки» для організму в бляшаних банках?

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Впродовж виконання проекту проводиться оцінювання для того, щоб стимулювати розвиток в учнів навичок мислення 21ст при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. На початку роботи через проведення вправи «Асоціативний кущ» та заповнення таблиці З-Х-Д визначається рівень знань учнів щодо дії енергетичних напоїв на організм людини. Крім цього відбувається обговорення ключового та тематичних питань та ведення обліку відповідей учнів з метою подальшого планування роботи. Протягом розробки проекту відбувається проведення консультацій, під час яких здійснюється моніторинг відповідей на питання учнів, які служать основним показником рівня засвоєння матеріалу на певному етапі. Остаточна оцінка за тему виставляється з урахуванням оцінок за буклет, блог, презентацію. Також учні отримують запрошення використовувати форму оцінювання продукту проекту, з метою здійснення самооцінки роботи.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери