Портфоліо Гордійчук Олени Станіславівни для учнів 7 класу з англійської мови за темою "Здорове харчування"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 14:23, 22 листопада 2012, створена Олена гордійчук (обговореннявнесок) (Навчальний заклад)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

"Здорове харчування"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова

Вік учнів, клас

Учні 7 класу.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Формування висловлювань, що стосуються особистісної, публічної, освітньої сфери спілкування, а також нескладних текстів пізнавального характеру, повний зміст висловлювання вчителя і учнів, що стосуються даної теми, виділення головної думки, використовуючи лінгвістичну здогадку і прості пояснення.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Таблиця ЗХД Входження в проект починається з обговорення питань, пов'язаних з темою проекту (презентація вчителя). Виявляються потреби, ставиться мета, визначаються завдання роботи. На початковому етапі з метою визначення навчальних інтересів, учитель використовує методи З-Х-У схеми й мозкового штурму, що дозволяють створити ситуацію емоційного комфорту для учнів на початку роботи над проектом, настроїти учнів на творчість, одержати й оцінити попередні знання й вистави учнів, їхні помилкові судження. За допомогою цього інструмента учні можуть вільно й відкрито міркувати над темою; навчитися виражати свої думки точно й коротко. Окремою ланкою роботи вчителя є систематичний перегляд робіт учнів і коментар до них з конкретними зауваженнями й пропозиціями. Протягом роботи над проектом використовуються такі інструменти оцінювання (опитування, списки питань самоконтролю, тести), які допомагають відслідковувати прогрес у навчанні, перевірити розуміння, а також заохотити до пізнання особливостей власного мислення, самоврядуванню навчанням. Крім того, учням будуть дані критерії оцінювання різних видів діяльності (критерії оцінювання презентації й відеофільму), по яких проводиться взаємоконтроль і самоконтроль. Наприкінці роботи над проектом для оцінки знань учнів планується виконання ними наступних видів діяльності: створення власних електронних презентацій, демонстрація продуктів діяльності іншим групам, відеофільм (групова робота) для відповіді на ключове питання проекту. На етапі рефлексії, наприкінці вивчення теми знову буде використана З- Х-Д схема, у якій учні заповнять ІІІ-ю графу таблиці «Дізнався».

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

До початку роботи над проектом учні повинні вміти створювати мультимедійні презентації, вміти користуватися Інтернетом для пошуку та збирання інформації, працювати з програмами роботи з текстом, користуватися мультимедійними засобами, вести дослідницьку роботу.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Гордійчук Олена Станіславівна

Фах, навчальний предмет

Англійська мова

Навчальний заклад

Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери