Портфоліо проекта Мартиненко О.Л.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 15:46, 19 листопада 2012, створена Olgamartinenko65 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Думи та народні пісні – це соціальна пам’ять народу, його бачення життя та історії. Чи дійсно усна народна творчість зберігає історичну пам'ять?

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Проект виконано у межах освітньої галузі "Мова і література". Програма з української літератури для 7 класу. Розділ «Із пісенних скарбів», також задіяні предмети: історія України,образотворче мистецтво, музичне мистецтво, українська мова, інформатика.

Навчальні цілі

Розвивати навички роботи в групі; розвивати навички виступати перед аудитрією, коротко формулювати свою думку, структурувати свою доповідь, використовувати різні мультимедійні засоби і можливості, стисло, чітко, зручно представляти результати досліджень проведеного інтерв’ю; відбирати найяскравіші переконливі факти для демонстрування думок та ідей, аналізувати події та факти, порівнювати, компонувати, доводити, критикувати, класифіковувати, планувати, визначати цінність, висувати гіпотези. ; сформувати вміння аргументовано доводити власну думку, використовуючи повні речення, розраховані на читання однією людиною, посилаючись при цьому на думки інших, правильно використовувати цитування та посилання на друковані та Інтернет-видання, ілюструвати ідеї, думки, дослідження, висновки; сприяти розвитку ефективно спілкуватися з іншими школярами з країни та всього світу; вмінь збирати та обробляти інформацію; ефективно використовувати засоби електронних комунікацій, оволодівати навичками посилатися на використані джерела інформації.

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 р.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект з української літератури для учнів 7 класу передбачає питання ознайомлення з короткими відомостями про історичні етапи становлення українського народу, збереження народних традицій, культури, миистецтва.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

план впровадження теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку роботи над проектом я буду проводити вхідне оцінювання учнів, потім у процесі роботи будуть задіяні різні форми о цінювання за видами діяльності. Для кожної групи розроблені критерії оцінювання. Учні самі у процесі роботи роблять самооцінку.

оцінювання учнівського блога

самооцінювання прикладу учнів

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

- Для кращого розуміння та усвідомлення проекту «Думи та народні пісні –це соціальна пам'ять народу, його бачення життя та історії» учні будуть вчитися виразно читати художній текст, обговорювати його з елементами аналізу - Для ознайомлення із зразками додаткової літератури та формування стійкої мотивації до вивчення української літератури учні будуть знайомитись з текстом народної думи «Дума про Марусю Богуславку» та реальними пошуками істориків та етнографів. - Для виявлення рівня осмислення тексту учні пройдуть тестування. - Будуть визначати характерні риси усної народної творчості, народної думи; усно та письмово висловлювати власні оцінки щодо прочитаного, особистісно-творчо його переосмислювати.


Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Мартиненко Ольга Леонідівна

Фах, навчальний предмет

Учитель української мови та літератури

Навчальний заклад

Комунальний заклад освіти Навчально-виховний комплекс №99 "багатопрофільна гімназія - школа І ст. - дошкільний навчальний заклад"

Місто\село, район, область

Дніпропетровськ

Бабушкінський район

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг проводиться з 07.11 по 19.11.2012р. в м.Дніпропетровську на базі НВК №99 в кабінеті інформатики № 133

Дати проведення тренінгу

07.11 по 19.11.2012р.

Місце проведення тренінгу

м. Дніпропетровськ, навчально-виховний комплекс №99, кабінет № 133

Тренери

Мухіна Лілія Анатоліївна