Педрада тренінгу 13.11.2012.Синельникове.Модуль7.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 18:44, 16 листопада 2012, створена Plohenka (обговореннявнесок) (5 група. Як допомогти учням постійно оцінювати свої досягнення та планувати подальше самовдосконалення.)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

1 група. Як допомогти учням поставити для себе чіткі завдання, виконання яких можна перевірити та виміряти.

Щоб учні могли ставити чіткі завдання перед собою необхідно: чітко розкривати зміст питання, яке ставиться перед дітьми, пропонувати запитання для підкакзки; проводити тренувальні вправи для учнів для визначення завдань.

Чітко формулювати питання до учнів, які б вимагали вдумливого розуміння та осмислення матеріалу, а не його механічного заучування. Види робіт повинні відповідати віковим особливостям учнів. Самостійну роботу учнів організовувати під керівництвом учителя з урахуванням рівня їх навчальних можливостей.

2 група. Як допомогти учням правильно спланувати, розподілити свій час та вносити в плани відповідні корективи.

потрібно створити контрольні листи просування в проекті. нагадувати учням про відведений час. призначити відповідального за відслідковуванням часу.

3 група. Як допомогти учням генерувати запитання, гіпотези та досліджувати їх упродовж виконання дослідження.

потрібно ознайомитися з існуючими гіпотезами по темі. створити умови для мозкового штурму. корегувати результати мозкового штурму і вже існуючі дані. все це має привести до успішного виконання дослідження.

4 група. Як допомогти учням ефективно співпрацювати в команді.

Учасники можуть брати собі визначені ролі обумовлені характером і змістом проекту. Це можуть бути як літературні персонажі, так і реально існуючі особистості, імітуються їх соціальні і ділові стосунки, які ускладнюються вигаданими учасниками, ситуаціями. Ступінь творчості учнів дуже висока.

5 група. Як допомогти учням постійно оцінювати свої досягнення та планувати подальше самовдосконалення.

Щоб допомогти учням постійно оцінювати свої досягнення та планувати подальше самовдосконалення. Учні потребують допомоги в освоєнні стратегій самоконтролю та самооцінювання. Їм потрібні ясні цілі навчання, можливості створення якісної роботи в її постійному зворотному зв*язку і в можливості коригувати свою роботу перш ніж її виконати. Коли учні дістають можливість запропонувати яким чином вони можуть допомогти в навчанні і вказати, які заходи або навчальні стратегії є найбільш ефективними, вони тим самим планують своє подальше самовдосконалення.


Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Синельникове, 5 листопада - 18 листопада 2012