Портфоліо Кравцова Олена з теми "Київська Русь за перших князів"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 15:17, 15 листопада 2012, створена Kravtsova Olena (обговореннявнесок) (Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Київська Русь за перших князів.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет історія України (7 клас). Допоміжні дисципліни історія середніх віків (7 клас).

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект «Київська Русь за перших князів» розрахований на учнів 7 класу. Основним видом діяльності в виконанні даного проекту є самостійна науково-пошукова робота. Учень в даному проекті буде виконувати роль дослідника.

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Blkhbjkvcgh.jpg

[1]

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

оцінювання Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Перед першим заняттям учитель демонструє учням презентацію до проекту та пропонує, в залежності від, визначених ним, можливостей класу форми 3-х-д та асоціативний кущ. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. Учні об’єднуються групи для пошуку відповідей на проблемні питання, обговорюються критерії оцінювання їх проектної діяльності Упродовж всієї роботи над проектом проводимо опитування та оцінювання, щоб допомогти учням здійснювати моніторинг власного навчання. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня. Критерії оцінювання допомагають учням самим оцінювати свою діяльність у проекті. Відбувається оцінка створених портфоліо проектів, та продукту проектної діяльності. По закінченню проекту проводиться конференція-презентація проектів учнів, взаємооцінювання та рефлексія.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Тиждень перший. Учні знайомляться з темою проекту і поставленими питаннями: Дослідити які чинники привели до падіння римської імперії? Як, чому і з якими особливостями утворювалися нові варварські королівства?. Провести паралелі історичніх явищ середньовічної історії з сучасним життям? Вчитель за допомогою створення асоціативного куща «Київська Русь за перших князів» та заповнення учнями опитувальника «Мені цікаво це знати» визначається бажання працювати у проекті. Учні проходять опитування завдяки якому вони поділяються на групи за інтересами та здібностями Вступна презентація допоможе учням більш чіткіше осягти навчальні цілі та допоможе спрямувати учнів у вірному руслі дослідження. Кожна група отримуе завдання: Перша група-проводить соціальне опитування, працює в Інтернеті з метою виявлення та дослідження питання:Дослідити які чинники привели до падіння римської імперії? Друга група – проводить соціальне опитування, працює в Інтернеті з метою виявлення та дослідження питання :Як, чому і з якими особливостями утворювалися нові варварські королівства? Третя група-проводить соціальне опитування, працює в Інтернеті з метою виявлення та дослідження питання:Провести паралелі історичних явищ середньовічної історії з сучасним життям?

Тиждень другий Працюючи в групах учні створюють кінцевий продукт своєї діяльності. Презентують свою роботу. Результати своєї роботи представляють на окремій сторінці блогу "Київська русь за перших князів". Відбувається рефлексія, оцінювання навчальних досягнень учнів, рівень розвитку навиків мислення високого рівня. Захист проекту здійснюється у вигляді конференції, на якій кожна група доповідатиме результати своїх досліджень. Діяльність вчителя. Вчитель роздає інструкції та правила роботи за комп'ютером, інструкції для пошуку інформації в мережі Інтернет. Учні здійснюють пошук необхідної інформації. Проводять соцопитування та пошук необхідної інформації в мережі Інтернет, учитель роздає Контрольний список для оцінки веб-сайтів. Оцінюють отриману і знайдену в Інтернеті інформацію згідно до критеріїв, що роздаються вчителем. При використанні матеріалів в проектній діяльності учні вказують посилання на джерело інформації. Посилання на знайдені матеріали розміщуються на блозі, що створено для розміщення проміжних результатів. Блог створюють учні для збирання та систематизації інформації. Учні спілкуються між собою з приводу своєї проектної діяльності за допомогою блогу, в якому організовується співробітництво учнів в середині окремої групи, з іншими однокласниками.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Кравцова Олена

Фах, навчальний предмет

Історія, правознавство.

Навчальний заклад

Криворізька загальноосвітня школа № 109

Місто\село, район, область

місто Кривий ріг

Контактні дані

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією програми Intel "Навчання для майбутнього" в м. Кривий Ріг, 5-17 листопада 2012

Дати проведення тренінгу

05-17 листопада 2012 р.

Місце проведення тренінгу

Тренери

Власенко Тетяна Володимирівна