Користувач:T2a0t0y4a1n9a64

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 22:00, 12 листопада 2012, створена Nbokajchuk (обговореннявнесок) (Діяльність учнів (скопіювати з Плану))

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Про мене

Козіна Тетяна Федорівна ,учитель української мови та літератури КЗШ № 102,вища категорія

Портфоліо "Творення дієприкметників"

[1]Блог рефлексія

Назва навчальної теми

"«Використання дієприкметників у мовленні»"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

світова література, українська література, історія

Навчальна тема (як записано в програмі)

тема «Дієприкметник як частина мови»

Вік учнів, клас

7 клас

Стислий опис

Учасники проекту – учні 7класу. На початку вивчення теми учитель пояснює учням метод проектів. Проводить опитування знань учнів. Учні працюють в групах («Історики», «Літературознавці», «Журналісти», «Психологи», «Мистецтвознавці») з метою планування та розробки проектних продуктів, які б стосувалися обраного ними питання для підготовки до дискусії між ними. Семикласники шукають відповідь на риторичні питання, намагаються дійти істини і знайти шляхи вирішення проблеми. Свої результати презентують в цільовій групі однолітків. Діяльність учнів: пошукова робота в групах, створення публікації, презентації, написання есе. Продукти діяльності учнів: Презентація PowerPoint, публікація, есе. Кінцевий результат: творча робота в МАН

[2]Опитувальник

Повний План вивчення теми

[3]План

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учень повинен: - знати значення дієприкметника, морфологічні ознаки, синтаксичну роль; - відрізняти дієприкметник від прикметника; - знаходити у реченні дієприкметники і дієприкметниковий зворот; - визначати дієприкметники активного і пасивного стану, засоби їх творення; - писати правильно дієприкметники; - правильно розставляти розділові знаки при дієприкметниковому звороті; - пояснювати орфограми; - складати речення з дієприкметниками; - використовувати у власних висловлюваннях.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Для визначення системи оцінювання мною та моїми учнями буде використовуватись такі види оцінювання : самоперевірка та взаємоперевірка теоретичних знань і практичних навичок. Мною буде відслідковуватися робота по підвищенню рівня знань учнів та аналізуватися робота над раніше допущеними помилками. Інструментами для оцінювання стануть різнорівневі тести, картки бліцопитування, картки із завданнями на встановлення відповідностей та складання презентацій, що містять не тільки теоретичний матеріал, а і інформацію, що свідчить про важливість стійких знань у сучасній практиці та життєвих ситуаціях.


[4]оцінювання презентації

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

[5]Вхідна презентація

Для підтримки учнів зі слабкими знаннями і навичками вчителем надаватимуться додаткові консультації, прикріплені учні-консультанти за згодою учня, що має проблеми, адаптуватимуться завдання під рівень учня, надаватимуться пропозиції по повторенню певного навчального матеріалу, запропоновано роботу з електронним довідником, проміжні тестування. Вчителем під час роботи в групах здійснюватиметься усна перевірка теоретичного матеріалу та надаватимуться як усні так і письмові вказівки щодо написання певного виду слів. Учням високого рівня знань будуть надаватися завдання логічного характеру, або,, що вимагають більш широких знань, пов’язаних з іншими науками. Учням надаватимуться завдання, які можна виконувати поетапно. У вигляді ресурсів будуть виступати самостійні роботи з високим рівнем складності, завдання на встановлення відповідностей, надана можливість самим складати завдання та складати презентації з вхідним, проміжним та заключним тестуванням по темі.

[6] Приклади ділення на групи

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Козіна Тетяна

Фах, навчальний предмет

вчитель української мови та літератури

Місто\село, район, область

м.Кривий Ріг

Контактні дані

t2a0t0y4a1n9a64 на gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

25.10-5.11.2012

Місце проведення тренінгу

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №102

Прізвища тренерів

Бокайчук Наталя Вікторіна

Мій внесок

[7]Оцінювання презентацій

[8]Блог рефлексія

[9]Опитувальник

[10]План

[11]Вхідна презентація