Педрада. Модуль 5. Дніпропетровськ 12.11.2012

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:51, 12 листопада 2012, створена Anna1801.pugach (обговореннявнесок) (2 група)

Перейти до: Навігація, пошук

1 група

Яким чином я забезпечуватиму досягнення моїми учнями вимог освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні за методом проектів дозволю їм самостійно обирати зміст і ставитиму відкриті Основні запитання?

12.11.2012. Дніпропетровськ , Модуль5, Група1

2 група

Якщо учні самостійно управляють своїм навчальним процесом, визначають напрямки свого навчання, то як я маю пересвідчитись у тому, що вони отримують при цьому знання та вміння, необхідні для 21 століття? Чітко будується циклограма дій в рамках проекту. Проводиться вступне опитування, проміжне,вихідне( узагальнююче). Використовуються різноманітні форми співпраці учня та вчителя: - індивідуальні- перевірка теоретичних знань, тестові завдання, робота з картами, дидактичними матеріалами у різних змістовних блоках; - робота у парах - за принципом слабкий- сильний, за принципом взаємодопомоги та вчусь - навчаючи; - робота в малих групах - створення логічних ланцюжків, взаємооцінювання учнями один одного; - перевірка виконання творчих робіт у тому числі створення макетів, моделей, діаграм, картосхем, діафільмів, малюнків,постерів; - комплексний контроль знань у вигляді захисту проекту, творчої роботи, відтворення знань теоретичного та практичного характеру; - саооцінювання, взаємоцінювання у межах групи та особистісного внеска.

12.11.2012. Дніпропетровськ , Модуль5, Група2

3 група

Як мені забезпечити об'єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у малих групах при виконанні проектів?

12.11.2012. Дніпропетровськ , Модуль5, Група3