Портфоліо Задорожньої Елизавети з теми: "Свята в Англії та Україні"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:42, 12 листопада 2012, створена Zadorozhnya51 (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Свята в Англії та Україні

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект з теми «Свята в Англії і України» за державною програмою. Основний вид діяльності - групова робота. Можливі учнівські ролі - журналісти, статисти, дослідники, перекладачі. Учні здійснюють дослідженя використовуючи підручник А. Несвіт «Англійська мова» 7 клас, науково-популярні книги, Інтернет-ресурси. Проект розрахований на 2 уроки. На першому уроці вчитель ставить завдання учням, проводить опитування за допомогою Т-таблиці, формує групи для роботи над проектом, демонструє презентацію з Основними, Тематичними і Змістовними запитаннями, ставить перед групами учнів конкретні завдання. Група складається з 4-5 учнів (журналіста, дослідника, історика, дизайнера, стиатиста). Кожна група має своє Тематичне запитання для реалізації. Захист презентацій або блогів відбувається на 2 урок.

Публікація про метод проектів

Вчительська презентація ідей проекту

Документ для фасилітації

План вивчення теми (вставити файл)

План вивчення теми

План впровадження проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту, для виявлення потреб учнів, заповнюється таблиця З-Х-Д, в якій учні мають описати, що знають про свята в Англії та Україні: На першому етапі, з метою встановлення навчальних цілей, вчитель використовує метод мозкового штурму, який також дає змогу вчителю оцінити попередні знання та уявлення учнів. Впродовж роботи над блогом застосовуються такі інструменти оцінювання: опитування , тести, які допомагають визначити навчальні потреби учнів, а також відслідковувати їх прогрес у навчанні. Для оцінювання навчальних досягнень учнів планується виконання ними наступних видів роботи: фотогалереї, буклети, доповіді. По завершенню вивчення теми вчитель проводить підсумкову контрольну роботу. Крім того проводиться взаємооцінювання роботи учнів у групах, з урахуванням того, який вклад зробив кожен учень і на скільки його вклад був цінним. Впродовж роботи доцільно використовувати Онлайн опитувальник знань учнів. На завершальному етапі рефлексії вчитель проводить мозковий штурм для того, щоб учні змогли порівняти поставлені цілі на початку роботи та її результати; оцінити власні здобуті знання та власний внесок у виконання проекту й внесок учнів по групі. На останньому уроці вчитель оцінює роботу учня за допомогою форми оцінювання блогу.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери