Обговорення:Портфолио Крыжко Людмилы Владимировны по теме "Реклама: двигатель или обман?"
Зміст
- 1 План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
- 2 План оцінювання (графік і опис)
- 3 Приклад учнівської роботи
- 4 Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
- 5 Допоможні матеріали для фасилітації
- 6 Інші складові Портфоліо (документи)
- 7 ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
- 8 ІНШІ КОМЕНТАРІ
План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
Вдалі моменти
План вивчення теми чітко показує, як вся діяльінсть учнів спряомвана на досягнення вимог державних освітніх стандартів та запланованим навчальним цілям. Підтримують та продовжують вивчення Ключового питання, але більш конкретно. Автор пропонує завдання для формування нивичок 21 століття та створює умови, надає чіткі інструкції для розвикту цих навичок. Навчальні цілі сформульовано ясно та чітко, підкріплені ключовим та тематичними питаннями.
Ідеї для покращення
На мою думку, варто зменшити кількість тематичних питань до 2-х, оскільки проект набуває багато векторності. Багато векторність уводить в бік від відповіді на ключове питання, що заплутує учнів.
План оцінювання (графік і опис)
Вдалі моменти
Використовуються формальні та неформальні методи оцінювання впродовж всього навчального процесу та відповідають цілям оцінювання.
Ідеї для покращення
Для зручності в розділ "Опис оцінювання" я б додав і документи для оцінювання, що спростило б ознайомлення з цією частиною портфоліо.
Не вистачило на мою думку документа для оцінювання групи "Дизайнери". Адже в них діяльність специфічна.
Приклад учнівської роботи
Вдалі моменти
Ідеї для покращення
Приклад учнівської роботи обраний вдало щодо змісту та віку учнів.
Пункт "Социологический опрос о влиянии рекламы на выбор книги" переобтяжений подробицями (забагато діаграм, поділ дослідження на малі частинки). Це створить проблеми при узагальнені матеріалу. Учням буде важко дати відповідь на Тематичне та Ключове питання.
Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
Вдалі моменти
Вони в групах ствроюють реальні продукути та обрали способи їх презетнування відповідно до запланованих заваднь та діяльності.
Ідеї для покращення
Форма оцінювання прикладу учнівської роботи дібрана правильно. Для покращення варто додати формулу за якою учні можуть самостійно обрахувати бали. Тоді форма оцінювання буде мати завершеність, а робота учнів - оцінку. :)