Портфоліо Кузеванової Ольги з теми "Метали в нашому житті"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:33, 8 листопада 2012, створена Герасименко Наталія (обговореннявнесок) (Оцінювання (стислий опис і інструменти))

Перейти до: Навігація, пошук


Назва навчальної теми

Металічні елементи та їхні сполуки

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Хімія, інформатика, біологія

Вік учнів, клас

15-16 років, 10 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект з хімії ”Метали в нашому житті” виконується учнями 10 класу, в роботі над проектом учні проведуть збір інформації в інтернеті та інших джерел інформації, попрацюють над створенням презентації, wiki-статті, блога.

План вивчення теми (вставити файл)

план проекту

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

При вивченні теми використовуються різноманітні методи та інструменти оцінювання, яке відбувається упродовж всієї навчальної теми. Перед початком роботи учитель демонструє стартову презентацію та пропонує заповнити ЗХД таблицю, щоб відслідкувати індивідуальні навчальні потреби учнів та оцінити їх початкові уявлення з теми проекту. Впродовж роботи над проектом учитель веде журнал спостережень, відслідковуючи їх прогрес у навчанні і на основі спостережень проводить консультації, зустрічі з групами, коригуючи їхню діяльність. Щоб допомогти учням краще контролювати своє навчання учитель рекомендує ії сформувати власні цілі навчання у цьому проекті і постійно відслідковувати їх досягнення за допомогою щоденника рефлексії. Учні використовують критерії оцінювання у проекті для самооцінювання та взаємооцінювання роботи у проекті. Критерії оцінювання учнівських прикладів ( вікі — статті, презентації та блогу) . Вчитель розробляє та доводить до учнів перед початком роботи проектних груп, здобуті під час роботи над проектом знаня учнів учитель перевіряє за он-лайн опитувальником. Учитель організовує спеціальне заняття на якому відбувається захист презентацій, створених кожної робочої групою.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку роботи над проектом учитель оголошує та пояснює тему для учнів. Запитує учнів, що вони знають про метали, їх поширення у світі, історію відкриття. Проводить опитування методом мозкового штурму, застосовує З-Д-Х таблицю, об`єднає учнів в групи, кожній групі ставить завдання. 1 група „Хіміки” працюють над питанням вмісту металічних елементів в організмі людини. Шукають необхідну інформацію в джерелах Інтернету та за результатами роботи створюють презентацію 2 група „Біологи” досліджують процеси, що відбуваються в організмі людини за участю металічних сполук, шукають інформацію в джерелах Інтернету та за результатами роботи разом із 1 групою створюють презентацію 3 група «Екологи”. Досліджують вплив важких металів на організм людини та довкілля. Шукають необхідну інформацію в джерелах Інтернету, проводять дослідження щодо впливу важких металів на білкові структури. За результатами роботи створюють вікі-статтю "Вплив важких металів на організм людини". 4 група „Медики”. Дослhttpіджують вплив металів на здоров`є людини щукають інформацію за різними джерелами та результати роботи викладаютьу блозі . Перед початком проекту учні знайомляться зі стартовою презентацією учителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ольга Кузеванова

Фах, навчальний предмет

учитель, хімія

Навчальний заклад

Глухівська школа-інтернат І-ІІІ ст. ім.М.І.Жужоми

Місто\село, район, область

Глухів, Глухівський район, Сумська область

Контактні дані

kuzevanova.olga@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

05.11.2012-11.11.2012

Місце проведення тренінгу

Глухівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІст. ім.М.І.Жужоми

Тренери

Ніколаєнко Світлана Петрівна Герасименко Наталія Вікторівна