Портфоліо Кушнір Світлани з теми "Моя улюблена лялька"

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

"Моя улюблена лялька"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Технології,трудове навчання, інформатика, українська мова, образотворче мистецтво, історія, художня культура

Навчальні цілі

У результаті своєї роботи учні зможуть здійснити наступне: використовувати стратегії самостійного навчання та навчання у співпраці; розрізняти види на¬род¬них іграшок вузлову ляльку, шиту ляльку, ляль¬ку-¬мотанку; характеризувати матеріа¬ли, які використову¬ють¬ся для виготовлення основи ляль¬ки; добирати інструменти та пристосування для ро¬бо¬ти; обґрунтовувати добір ма¬те¬ріалів лялькового одя¬гу в традиціях україн¬сь¬ко¬го національного вбран¬ня; здійснювати пошук інфор¬ма¬ції та виробів-ана¬ло¬гів; виго¬тов¬ляти ляльку; учні вдосконалюватимуть уміння використовувати ІКТ для створення продуктів проектної діяльності; учні поглиблюватимуть навички виступу перед аудиторією вміння аргументовано доводити свою думку, ілюструвати ідею комбінуючи текст і зображення.

Вік учнів, клас

10 клас, 16 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект з технологій для учнів 10 класу виконується у рамках теми «Технологія виготовлення української народної ляльки-оберега». У проекті учні працюватимуть над дослідженням народної ляльки, вивчатимуть народний костюм, виготовлятимуть ляльку. Результати своєї діяльності викладуть у вигляді блогів, публікацій, презентацій,вікі-статей.

Повний План вивчення теми

план вивчення теми

Навчальні цілі

Опис оцінювання

При вивченні теми використовуються різноманітні методи та інструменти оцінювання. Таке оцінювання допомагає учням і вчителю поставити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у навчанні учнів, забезпечувати зворотній зв’язок, оцінювати мислення, продукт діяльності учнів та його представлення, а також відобразити увесь навчальний цикл.

Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб перевірити мислення учнів та їх міркування. Асоціативний кущ та опитувальник допомагають відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів. У цей час відбувається включення суб’єктивного досвіду та оцінка початкових уявлень учнів з теми проекту.

Форма оцінювання для блогу «Види ляльок» описує критерії для їх створення з точки зору сучасної молоді, використовується під час його розробки учнями, а потім знову для оцінювання кінцевого продукту. Після завершення учнями їх міні-проектів, спеціальна форма зворотного зв’язку однокласників використовується для забезпечення отримання думок і оцінок однолітків. Учні використовують цей зворотний зв'язок для перевірки своїх кінцевих продуктів. Відповіді учнів на Ключове запитання під час написання ними щоденників дає інформацію про те, як учні зуміли поєднати свою роботу у проекті з більш широкими поняттями. Підсумкове оцінювання

Діяльність учнів та вчителя

стартова презентація

учнівська презентація

Що ми знаємо про ляльку?

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Світлана Кушнір

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери