Портфоліо Бушуєва Андрія Валерійовича для учнів 7 класу з інформатики за темою:"Кодування інформації"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:40, 31 жовтня 2012, створена Andrebush67 (обговореннявнесок) (Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

"Кодування інформації"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Інформатика з елементами історії та математики

Навчальні цілі

•Формулювання в учнів оригінальності та інноваційності в діяльності •Навчити учнів здійснення вибору та прийняття комплексних рішень •Розуміння взаємозв’язків між предметами •Прийняття відповідальності за результати спільної роботи

Вік учнів, клас

7 клас 12-13 років

Стислий опис проекту

Спочатку проекту проводиться діагностика навчальних потреб учнів та рівня їх фактичних знань з теми. Під час проведення проекту проводиться анкетування для групування учнів та розподілення ролей оцінювання критичного оцінювання інтернет-ресурсів та відслідковування ходу виконання роботи. Оцінювання учнів відбувається впродовж всього проекту. Оцінювання ґрунтується на матеріалах які попередньо записані вчителем для учнів з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями матеріалу, а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання. На початку роботи над проектом учні заповнюють таблицю З-Х-Д. Учні використовують форму оцінювання для самооцінювання свого проекту,а також для виставлення оцінки кінцевих презентацій необхідно ця ж форма оцінювання. Контрольний список питань до проекту допомагає учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання проекту . Після обговорення у класі необхідно оцінити ступінь розуміння теми учнів за допомогою письмових відповідей на Основні запитання до вивчення теми і запитання, які викладено в документі на розуміння процесу дослідження. Необхідно розробити критерії оцінювання роботи учнів в малих групах протягом роботи над проектом, критерії оцінювання учнівських презентацій та спільну роботу над дослідженням.

Повний План вивчення теми

[1]|План впровадження проекту

[2]|План вивчення теми

Навчальні цілі

•Формулювання в учнів оригінальності та інноваційності в діяльності •Навчити учнів здійснення вибору та прийняття комплексних рішень •Розуміння взаємозв’язків між предметами •Прийняття відповідальності за результати спільної роботи

Опис оцінювання

На початку проекту Впродовж роботи над проектом Наприкінці роботи над проектом Опитування/

[3] Тестування

Робота з таблицями «ЗХД» Опитувальник/тест Таблиця «ЗХД» (Знаю; Хочу дізнатися; Дізнався) Консультації Форма оцінювання для роботи в групах та самооцінки Демонстрація (захист проекту), презентація Форма оцінювання публікації, презентації (продукту) Таблиця «ЗХД»

Діяльність учнів та вчителя

Кодування інформаціїї-приклад учнівської роботи

[4] Презентація Вчителя

[5] Форма оцінювання учнівської роботи

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Бушуєв Андрій Валерійович


Фах, навчальний предмет

Вчитель інформатики

Навчальний заклад

П'ятихатська ЗШ І-ІІІ ст. №1

Місто\село, район, область

м.П'ятихатки, Дніпропетровська обл.

Контактні дані

т. 067-770-910-01 Email:andrebush67 на gmail.com

Відомості про тренінг

тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього"

Дати проведення тренінгу

  • 22 - 27 жовтня 2012р.

Місце проведення тренінгу

м. Днепропетровськ, ДОІППО

Тренери

Харлаш Людмила Михайлівна

Сізікова Ірина Вікторівна

Грекова Вікторія Сергіївна