Портфоліо на тему:"Лондон- столиця Великобританії "
Зміст
Назва проекту
Лондон- столиця Великобританії
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Навчальні цілі
Вік учнів, клас
12-17років 5-10клас
Стислий опис проекту
Проект виконується по темі навчальної програми Під час підготовки проекту учні розширять свої знання з тем Великобританія. Буде досліджено назви, історію виникнення та розвитку столиці. Результатами дослідження учні поділяться за допомогою презентаціїі.
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі
Формування в учнів комунікативної компетенції По закінченні проекту учні: 1. навчаться шукати інформацію на англомовних сайтах; 2. навчаться відокремлювати важливу інформацію від другорядної; 3. працювати у колективі; 4. відповідати за результати своєї роботи як важливу частину кінцевий результат всієї групи; 5. вдосконалять навички використання програм для обробки зображення та створення презентацій.
Опис оцінювання
Виявлення поточного рівня знань учнів із теми, що вивчається. На різних етапах проведення та реалізації проекту, планування та провадження своїх планів, учні використовують план діяльності. В підсумку роботу учнів оцінюють вони самі (самооцінювання з використанням Форми опитування). Під час підсумкового оцінювання учні дають відповідь на питання та демонструють презентацію. Після того за формою оцінювання презентації вони отримують оцінку.
Діяльність учнів та вчителя
Учитель ознайомить із методом проектів та візьме дозволи у батьків на опублікування результатів роботи учнів в мережі Інтренет. З’ясування навчальних потреб учнів буде здійснюватися під час зустрічі з учнями за допомогою постановки запитань ЗХЯД та визначення групи бажаючих працювати над проектом. Під час вивчення теми: учні зануряться у минуле за допомогою ресурсів Інтернету та знайдуть відповіді на поставлені запитання. Учні використовуватимуть сайти Wikipedia, Google Maps, пошуковик Google та ін. для отримання інформації, необхідної для виконання проекту. Учні працюватимуть у групах, розподіливши між собою питання задля досягнення найбільшої ефективності та економії ресурсів та часу. Групи будуть постійно обмінюватися досвідом та повідомляти, хто на якому етапі знаходиться (момент змагання). Учні будуть використовувати приклад учнівської роботи у якості своєрідного стандарту для свого проекту. Вони враховуватимуть усі фактори та вимоги, необхідні для успішного завершення власного проекту. Наприкінці проекту: Оцінювання учнівської презентації буде відбуватися за допомогою Критеріїв оцінювання презентації.