Портфоліо Фінько Є.М.
Зміст
[сховати]Назва проекту
Архітектура і місто
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Образотворче мистецтво, інформатика.
Навчальна тема
Проект розробляється в межах теми " Архітектура і місто ", налаштовує учнів на позитивні емоції, демонструє зв`язок навчального матеріалу з життєвими ситуаціями сьогодення.
Вік учнів, клас
7-і класи, 12-13 років
Стислий опис проекту
Програма з образотворчого мистецтва враховує традиції та сучасні тенденції розвитку національної та зарубіжної образотворчої культури. Ґрунтується на ідеях цілісного естетичного розвитку особистості на основі свідомого розуміння поліхудожнього та полікультурного образу світу. Мета загальної образотворчої освіти в основній школі полягає в особистісному розвитку учнів і збагаченні їх емоційно-естетичного досвіду під час сприймання навколишнього світу і художньо-практичній діяльності, інтерпретації та оцінювання творів образотворчого мистецтва, а також у формуванні ціннісних орієнтирів, потреби в творчій самореалізації та духовно-естетичному самовдосконаленні.
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі
Навчальні цілі та очікувані результати навчання учнів відповідають Державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів та програми з образотворчого мистецтва. Учні зможуть спостерігати:- об'ємну форму в інтер'єрі та в місті (в залежності від розташування різні пропорції, масштаб, конструкції, матеріал); порівнювати:- гармонійний та дисгармонійний взаємозв'язок архітектури з довкіллям; - зображувати форму у просторі (паркова скульптура, скульптура в інтер'єрі, дрібна пластика); - зображувати інтер'єр (ескіз, макет); - зображувати архітектурні споруди, вулиці, двір тощо (робити ескізи з натури, з уяви, по пам'яті); висловлює судження про: - зображення простору відповідно точки зору, лінії горизонту; - перспективу (лінійну, повітряну);
Розвиток навичок ХХІ століття. Проект спрямований на розвиток навичок ХХІ століття, навчання за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій. Освіта - це основний рушій інновацій та можливостей. Проект розвиває творчість , критичне мислення: з’ясування причинно-наслідкових зв’язків, розуміння взаємозв’язків між системами,оформлення, аналіз та синтезування інформації для вирішення проблем та відповідей на запитання; комунікативні навички та навички співробітництва: розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного, письмового та за допомогою мультимедіа-засобів в різноманітних формах та в різних умовах; вміння працювати з інформацією, медіа та комп’ютерні навички: вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем, використання комп’ютерних технологій як інструменту для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації, володіння базовим розумінням етичних/правових питань, пов’язаних з доступом та використанням інформації.
Опис оцінювання
Діяльність учнів і вчителя
Перший етап. Учні переглядають презентацію вчителя, ознайомлюються з темою, об`єднаються у групи по 4-6 осіб. Другий етап. Учні отримують завдання, обговорюють його, працюють з рекомендованою вчителем літературою та матеріалами Інтернет, відбирають необхідний матеріал. Завдання для роботи груп (за планом розробленим вчителем):
Створюють учнівські презентації, учні ізаздалегідь ознайомлені з законадавством про авторське право). На кожному етапі здійснюється оцінювання учнів за допомогою чітко визначених форм.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Фінько Єлизавета Михайлівна
Фах, навчальний предмет
Вчитель образотворчого мистецтва, художньої культури та креслення
Навчальний заклад
Одеська гімназія №8
Місто\село, район, область
Одеса