Портфоліо Омельчук Тетяни Вікторівни

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:36, 29 жовтня 2012, створена Viktoriia Stadnichenko (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Трипільська культура

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Художня культура, історія України

Навчальна тема

Образотворче мистецтво. Трипільська культура

Вік учнів, клас

10 клас 15-16 років

Стислий опис проекту

Цей проект об’єднує три предмети: художню культуру, інформатику та історію. Основна ідея проекту полягає в зацікавленні учнів питанням, що висвітлюється; навчанні нестандартного мислення, пошуку інформації в усіх доступних джерелах, аналізу знайденого та обговоренню з іншими учасниками проекту. Учні, отримавши проблемне питання, мають стимул до розв’язання поставленого перед ними завдання.


Повний План вивчення теми

Повний План вивчення теми

План впровадження проекту

Навчальні цілі

Навчати учнів аналітичного мислення, ефективної співпраці в групі. Здобувати інформацію з Інтернету на дану тематику; узагальнювати інформацію, робити на її основі власні висновки. Навчати користуватися словником та іншою довідковою літературою. Розвивати уміння розуміти основний зміст та виділяти головну думку. Розвивати уміння свідомо формулювати свої твердження, необхідні для використання отриманих знань. Навчаюти користуватися технічними об'єктами на основі їх відповідності заданим умовам. Використовувати навички роботи з графікою та готовими малюнками, програмами Word, PowerPoint, Publisher, створюючи свою презентацію. Вчити дітей збирати інформацію, обговорювати питання, монтувати знайдений матеріал. Розвивати навички мислення високого рівня, аналізуючи результати проведеного проекту. Ознайомити із поняттям про авторське право.

Опис оцінювання

Виявлення початкового рівня знань учнів із теми, що вивчається, буде проводитися за допомогою форми опитування. Поточне опитування буде здійснюватися під час зустрічей з учнями (в усній формі). У підсумку роботи презентація учнів оцінюється за допомогою форми оцінювання презентації та заповнення форми кінцевого тестування.

Діяльність учнів та вчителя

Контроль та допомога учням відбуватиметься під час зустрічі з учнями спираючись на постановку запитань (ЗХЯД). Учительська презентація ставить питання, на які треба знайти відповіді. Протягом вивчення теми: учні ознайомляться з мистецтвом минулого за допомогою інформації, знайденої в Інтернеті та дадуть відповіді на поставлені запитання. Учні використовуватимуть сайти Google, Wikipedia та ін. для отримання інформації, необхідної для виконання проекту. Для виконання завдання учні розподіляють питання та працюють у групах. Під час роботи учні звітують про виконання своїх завдань. Вони враховуватимуть вимоги, необхідні для успішного завершення свого проекту. Під час роботи над проектом кожній групі учнів буде надано додатковий список літератури, детальний план виконання роботи, допомога вчителя. По закінченню проекту: Оцінювання учнівської презентації буде відбуватися відповідно до Критеріїв оцінювання презентації.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Стадніченко Вікторія Анатоліївна

Фах, навчальний предмет

Вчитель англійської та російської мови,світової літератури та художньої культури; художня культура.

Навчальний заклад

Гребінківська гімназія

Місто\село, район, область

м. Гребінка, Полтавська обл.

Контактні дані

vika05111982@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

25.10-31.10.2012

Місце проведення тренінгу

Гребінківська гімназія

Тренери

Гавриленко Андрій Олександрович