Портфоліо Ісар Людмили Іларіонівни з теми "Останній листок"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 13:50, 25 жовтня 2012, створена Угрін Тамара (обговореннявнесок) (Створена сторінка: =Останній листок= =Світова література, образотворче мистецтво= =Взаєморозуміння та п...)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Останній листок

Світова література, образотворче мистецтво

Взаєморозуміння та прагнення зробити добро іншому як засіб подолання життєвих нагараздів в новелі О.Генрі "Останній листок"

11-12 років, 7 клас

У навчальному проекті «Останній листок» учні досліджують текст новели, шукають відповідь на запитання «В чому краса чистих людських взаємин?» , з’ясовують, який він, шедевр Бермана та висловлюють свої думки з приводу прочитаного.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження


Діяльність учнів

Давати школярам оптимальний обсяг літературознавчих понять і термінів, необхідних для повноцінного аналізу та інтерпретації художніх текстів, розуміння головних закономірностей перебігу літературного процесу; • відпрацьовувати з учнями вміння й навички аналізу та інтерпретації художнього тексту, здатність сприймати його з розумінням задуму і стилю автора, бачити кожний конкретний твір у літературному, культурному та історичному контекстах; • навчати школярів визначати національну своєрідність і загальнолюдську значущість творів світової літератури, зокрема у зіставленні з творами української літератури та інших видів мистецтва; =

Важливим інструментом в оцінюванні діяльності дітей є таблиця З-Х-Д. Також впродовж роботи використовую форми запису узагальнень і запитань. В даному проекті важливим є не кількісне виконання завдання, а якісне. Тому що учні творять зовсім нову для себе інформацію.

Учні визначаються з групою, червоний кружечок – дослідники, зелений – мистецтвознавці, жовтий – літературознавці. Дослідники мають прослідкувати, як Джонсі боролась за життя, мистецтвознавці з’ясовують який шедевр Бермана, літературознавці складають творчу роботу. Вчитель допомагає учням визначитись з тим, що потрібно зробити для виконання завдань, демонструє презентацію та обговорює виконання роботи. Вчитель з учнями обговорює, як учні будуть використовувати ресурси Інтернету при підготовці проектів, нагадує про авторське право, про самостійність та творчість у роботі. Вчитель допомагає учням у створенні блогу, учні створюють блог, що знаходиться за адресою Sudilkow2012.blogspot.com Вчитель при оцінюванні проектів використовує власну систему оцінювання, залучає учнів до процесу оцінювання; використовує підсумкове оцінювання, само оцінювання, взаємооцінювання. Вчитель за допомогою спеціальних анкет визначає навчальні особливості учнів та відповідно до цього відбувається поділ за групами. При цьому враховується домінуючі типи сприйняття та різні когнітивні стилі множинного інтелекту.

Відомості про автора

Ісар Людмила

Вчитель української мови та літератури

Банилово-Підгірнівської гімназії

с.Банилів-Підгірний

Відомості про тренінг

==

Банилів-Підгірний