Оцінка портфоліо проекту "Князювання Володимира Мономаха"
Як його використовувати?
Ви маєте перейти на закладку Обговорення статті з вашим розробленим Портфоліо.
Зміст
- 1 План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
- 2 План оцінювання (графік і опис)
- 3 Приклад учнівської роботи
- 4 Форма оцінювання прикладу учнівської роботи
- 5 Допоможні матеріали для фасилітації
- 6 Інші складові Портфоліо (документи)
- 7 ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ
- 8 Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)
- 9 ІНШІ КОМЕНТАРІ
План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)
Вдалі моменти
Вдалим моментом у даному портфоліо є те, що учні користуються джерелами інтернету, проводять дослідження в бібліотеках, відбирають необхідний матеріал, планують свою роботу. На другому етапі проекту групи отримують завдання, обговорюють його, працюють з рекомендованою вчителем літературою та м проводять заплановані дослідження, узагальнюють їх, обговорюють власні думки та результати. На кожному етапі проекту здійснюється оцінювання діяльності за допомогою чітко визначених форм оцінювання вчителем, учнями та само оцінювання за сформованими шаблонами.У ході роботи вчитель спрямовує діяльність учнів, створює шаблон з підказками для виконання проекту та у разі необхідності надає інструкції щодо виконання певних завдань проекту.
Ідеї для покращення
Для покращення даного проекту необхідно : чітко вказувати джерела мережі інтернет, визначати який саме матеріал необхідний для уроку, як саме повинна бути спланована робота. Немає визначених тем для кожної групи учнів.
План оцінювання (графік і опис)
Вдалі моменти
Вдалим моментом є те, що для оцінювання навчальних досягнень учнів планується виконання ними наступних видів роботи: створення власних презентацій, створення вікі-сторінок. Учні використовують надані вчителем форми оцінювань з балами кожного виду діяльності (відповідно до контрольних списків) для самооцінювання свого проекту. Ці ж форми використовуються вчителям для виставлення оцінки кінцевих презентацій. Контрольні списки питань до проекту допомагають учням планувати та відстежувати свій прогрес під час виконання завдань.
Ідеї для покращення
Для покращення проекту необхідно використовувати різноманітні форми роботи на уроці, залучати учнів до різних самостійних та творчих видів діяльності.