Портфоліо Уркаєвої Ніни з теми: «В гостях у дієслова»

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 22:24, 30 вересня 2012, створена Стромило Іван (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

В гостях у дієслова

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

інформатика, рос.мова

Навчальні цілі

- Підготувати комп’ютерну презентацію про ознаки дієслова з 6 слайдів; - дати назву кожному слайду; - вміти підготувати коментар (усний і письмовий) до кожного слайду. Результат дії І-ї групи у межах проекту – отримання та поглиблення знань про морфологічні ознаки дієслова.

навчальні цілі та очікувані результати навчання учнів у ІІ-ї творчій групі мають бути такими:

- підготувати комп’ютерну презентацію кросворда; - підготувати розшифровку кожного горизонтального рядка кросворду - вміти підготувати коментар (усний і письмовий) до кожного рядка Результат дії ІІ-ї групи у межах проекту – отримання та поглиблення знань про морфологічні ознаки дієслова. навчальні цілі та очікувані результати навчання учнів у ІІІ-ї творчій групі мають бути такими: - підготувати комп’ютерну презентацію лінгвістичної вікторини про правопис ненаголошених голосних, дзвінких і глухих приголосних у префіксах і суфіксах дієслів. - підготувати правильні відповіді до кожної запитання вікторини. Результат дії ІІІ-ї групи у межах проекту – отримання та поглиблення знань про морфологічні ознаки дієслова, підвищення грамотності. навчальні цілі та очікувані результати навчання учнів у творчій групі мають бути такими: - підготує пошуковий міні-проект про безособові дієслова; - Готує вправу на пошук безособових дієслів у зв’язному тексті за допомогою комп’ютера. Результат дії VI-ї групи у межах проекту – отримання та поглиблення знань про морфологічні ознаки дієслова, підвищення грамотності.

Вік учнів, клас

7 клас 12-13 років

Стислий опис проекту

Даний проект розрахований для учнів 7-х класів. Саме вони вивчають на уроках рідної та російської мови у розділі «Морфології» таку самостійну частину мови, як дієслово. Передбачається що у кожному класі паралелі буде сформовано по 4 групи. І група повинна зробити презентацію про ознаки дієслова; ІІ група підготує кросворд про відмінювання дієслів дійсного та майбутнього часу по особах та числах; ІІІ група підготовить лінгвістичну вікторину про правопис ненаголошених голосних, дзвінких і глухих приголосних у префіксах і суфіксах дієслів. VI група підготує пошуковий міні-проект про безособові дієслова.

Повний План вивчення теми

план

Опис оцінювання

Оцінювання внеску учнів у даний проект буде відбуватися таким чином: перша оцінка за проект буде отримана кожним учнем за планом оцінювання, викладеним вище; другу оцінку по результатах проекту учні отримають після виконання самостійної різнорівневої письмової роботи.

Діяльність учнів та вчителя

Чіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми та реалізації проектів – обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ніна Уркаєва

Фах, навчальний предмет

вчитель зарубіжної літератури

Навчальний заклад

Заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради"

Місто\село, район, область

м.Вінниця

Контактні дані

urkaeva.nina@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

22-30 вересня 2012

Місце проведення тренінгу

Заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 Вінницької міської ради"

Тренери

Стромило Іван Миколайович