Портфоліо Ковальчук Людмили Петрівни на тему "У грі оживає минуле"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 18:21, 29 вересня 2012, створена KovLyudm (обговореннявнесок) (Ім'я, прізвище)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

У грі оживає минуле А. Кащенко « Над Кодацьким порогом»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література (історія)

Навчальна тема

А. Кащенко « Над Кодацьким порогом»

Вік учнів, клас

7 клас, 11-12 років

Стислий опис проекту

Робота учнів над темою проекту розподілена між мікрогрупами: 1група-«історики», 2 група- «літературознавці», 3 група- «мистецтвознавці».Учні-історики досліджують історичне оточення подій за часів Івана Сулими. Літературознавці займаються дослідженням текстів творів різних авторів про козаччину. Мистецтвознавці підбирали ілюстрації, художні картини, створювали мультимедійні презентації.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Розширити знання учнів про історичну постать І.Сулими; Вчити вмінню аналізувати і порівнювати художні твори, спів ставляти факти, давати свою оцінку прочитаному. Виховувати в учнів почуття національної гордості за свій народ, почуття відповідальності за збереження історії рідного краю.


Опис оцінювання

Використання запитань впродовж вивчення теми для з’ясування розуміння учнями основних запитань, а також інших важливих проблем твору щодо теми та того, що саме вони знають про козацьку вольницю відбувається за допомогою інтерактивних технологій «Мікрофон», метод «Прес» , заповнення таблиці З-Х-Д. Форма оцінювання з балами використовується для підсумкового оцінювання, організовується взаємооцінювання в групі, враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень у роботу групи і наскільки його вклад був цінним.

Діяльність учнів та вчителя

Учні класу заповнюють таблицю З-Х Д для того, щоб усвідомити і оцінити свої попередні знання та зясувати, що саме вони знають. Наприкинці вивчення теми вони знову роздаються учням, щоб пересвідчитися, які їх знання та уявлення були помилковими Вчитель пояснює,як у цьому навчальному проекті учні будуть працювати, щоб відповісти на ключове та тематичні запитання, як їм разом з вивченням тексту зрозуміти важливість піднятої теми .Учні запрошуються до використання Інтернету для того, щоб знайти відомості про козаччину, а також поділитися тим, що вони вивчили з класом за допомогою творів та вікі-статей, блогів.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Людмила Петрівна Ковальчук

Фах, навчальний предмет

Учитель української мови та літератури


Навчальний заклад

СЗШ І-ІІІ ст. №1

Місто\село, район, область

с. Городківка, Крижопільський р-н, Вінницька обл.

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

19.09 - 29.09.2012


Місце проведення тренінгу

СЗШ І-ІІІ ст. №1 с. Городківка


Тренери

Онуфрійчук Юрій Миколайович