Портфоліо Гармаш Людмила

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 17:43, 28 вересня 2012, створена Arlekino38 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя)

Перейти до: Навігація, пошук

[[

Назва проекту

Сполучник – житель країни Морфології

[https://docs.google.com/file/d/0BwgJ90OWAwDeZVZ5LVJBeXI1bEE/edit Презентація ]

[https://docs.google.com/file/d/0BwgJ90OWAwDeUm5SS2JER0d0aW8/edit Буклет ]

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська мова. Тема за програмою «Сполучник як службова частина мови». Предмети, з якими пов’язаний проект: інформатика, українська література.


Навчальні цілі

- формування навичок роботи над творчими ідеями для внесення вагомого та корисного вкладу у царину, в яку впроваджується інновація; - розвивати вміння ефективно формулювати думки та ідеї шляхом їх чіткого та зрозумілого висловлення та написання; - вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем.


Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект розроблено для учнів 7-х класів з теми «Сполучник як службова частина мови».Учні збирали та опрацьовували матеріал за даною темою. Для обговорення зібраного матеріалу учні створювали блоги, сторінки на WIKI, проводили дослідження з мовної теми. Створювали та застосовували в різноманітних формах за допомогою мультимедіа-засобів різнорівневі завдання.

Повний План вивчення теми

[https://docs.google.com/file/d/0BwgJ90OWAwDea19lVUJ6R3dRWEk/edit План вивчення теми ]

Навчальні цілі

Опис оцінювання

Оцінювання здійснюється впродовж всього навчання та виконання проекту за темою. Перше оцінювання здійснюється з метою виявлення знань учнів в момент входження в проект за допомогою тестів, розроблених в електронній тестовій оболонці з теми «Сполучник – житель країни Морфології». Впродовж виконання проекту учні використовують щоденник виконання роботи та картку успіху для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в щоденниках виконання роботи та картках успіху допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати складові проекту. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів, коригування термінів виконання кожного етапу проекту. Учні використовують розроблену форму оцінювання презентації та блогу для здійснення самооцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію бажано отримати до того, як робота завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації та блогу проекту.

Діяльність учнів та вчителя

Результати досліджень

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Людмила Гармаш


Фах, навчальний предмет

вчитель української мови, української та світової літератури


Навчальний заклад

Павлоградський міський ліцей

Місто\село, район, область

Дніпропетровська обл., м. Павлоград

Контактні дані

робочий тел. 3-22-59

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17.09-29.09.2012


Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей


Тренери

Бондарева Р. Г.]]