Портфоліо Сай Ольги з теми: "Яскравий світ комп'ютерної графіки"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:39, 28 вересня 2012, створена Сай Ольга Миколаївна (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Яскравий світ комп'ютерної графіки

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальний проект з інформатики інтегрований з образотворчим мистецтвом

Навчальні цілі

Вміти: • пояснювати поняття векторного і растрового зображення; • правильно використовувати спеціалізовані програмні засоби для перегляду та створення зображень; • перетворювати формати графічних файлів за допомогою спеціалізованих програмних засобів. • використовувати ІКТ для навчання, спілкування. • працювати в групах

Вік учнів, клас

9 клас 14-15 років

Стислий опис проекту

Повний План вивчення теми

Опис оцінювання

На початку роботи над проектом учні заповнюють З-Х-Д-таблицю, в якій наводять відомості про те, що вони розуміють, в чому полягає різниця між фактами та домислами, а також показують свої попередні знання щодо того, де застосовується комп’ютерна графіка. Учитель проводить декілька разів оцінювання навчальних потреб учнів для того, щоб з’ясувати попередні знання учнів з цієї теми. Учні ведуть щоденник спостережень впродовж всього виконання проекту та постійно працюють над таблицею З-Х-Д (поступово заповнюють її). Цей документ допомагає вчителю відслідковувати, як саме іде процес навчання учнів. До того, як учні почнуть працювати над міні-проектом зі створення бюлетеню, учні розробляють план роботи групи для того, щоб спрямувати своє навчання та дослідження. Впродовж роботи над проектом учні також використовують Форму оцінювання, яка допомагає їм добре виконати завдання та спрямовує їх у виконанні завдань проекту. Форма оцінювання бюлетня використовується для того, щоб учні могли самостійно оцінити свої бюлетні попередньо до оцінки учителя. Форма оцінювання для блогу з розповіддю описує критерії для їх написання з різних точок зору, використовується під час написання розповідей учнями, а потім знову для оцінювання кінцевого продукту. Після завершення учнями їх міні-проектів, спеціальна форма зворотного зв’язку однокласників використовується для забезпечення отримання думок і оцінок однолітків. Учні використовують цю форму для того, щоб отримати зворотний зв'язок щодо своїх розповідей. Учні використовують цей зворотний зв'язок для перевірки своїх кінцевих продуктів. Учні використовують контрольний перелік запитань для вікі, щоб планувати та здійснювати моніторинг свого прогресу під час створення вікі. Відповіді учнів на Ключове запитання під час написання ними щоденників дає інформацію про те, як учні зуміли поєднати свою роботу у проекті з більш широкими поняттями.

Діяльність учнів та вчителя

На першому етапі учні знайомляться зі стартовою презентацією.стартова презентація Визначають проблему проекту формулюють змістові ключові та тематичні запитання На другому учні етапі вивчають теоретичний матеріал з підручника, додаткової літератури та Інтернету. На третьому етапі методом мозкового штурму визначили напрями дослідження, об’єдналися в групи та розподілили ролі в них. На четвертому етапі учні працюють в групах. Перша група працювала на дослідженням питання в яких сферах людської діяльності використовують комп’ютерну графіку розробила опитувальник для учнів та батьків. На п’ятому Підготовка проектних робіт На шостому етапі підготовка до захисту проекту Захист проекту. Рефлексія. Вчитель протягом роботи учнів над проектом надавав їм підтримку створюючи для них необхідні публікації презентації список корисних ресурсів, проводилися регулярні консультації для груп, були розроблені інструкцій для створення учнівських прикладів. Вікі-стаття з теми:"Яскравий світ комп'ютерної графіки"

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери