Портфоліо на тему "Реклама-двигун прогресу"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 09:11, 24 вересня 2012, створена Kirchenkova Olga (обговореннявнесок) (Відомості про тренінг)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Реклама-двигун прогресу

Основний та другорядні(дотичні) навчальні предмети

економіка, інформатика

Вік учнів, клас

16-17 років, 11 клас

Стислий опис проекту

Проект призначений для використання на уроках економіки в 11 класі, при вивченні теми «Маркетинг». Учні в процесі роботи над проектом дізнаються про роль реклами в економіці як на протязі століть , так і в наш час. Діти також вчаться самостійно працювати над створенням реклами і пропонують свою версію товару 21 століття. Проект «Реклама – двигун прогресу» реалізується на уроках економіки в 11 класі, при вивченні теми «Маркетинг» з розділу «Домашнє господарство і підприємництво» 11 клас.Технічна робота над проектом реалізується використанням знань з предмету «Інформатика».

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Основна навчальна і виховна мета освітньої галузі полягає у створенні умов для свідомої орієнтації учнів у сучасному світі, суспільстві,формування у них відповідної активної соціальної та громадянської позиції, підвищенні рівня духовної культури школярів, культури спілкування і діяльності, для сприяння їх соціалізації, активному включенню в соціально-політичне та економічне життя суспільства,свідомому вибору та підготовці до майбутньої професійної діяльності.

Опис оцінювання

Створена вчителем стартова презентація дозволяє в формі фронтальної бесіди визначити «стартові знания» участників проекту, область интересів по темі, мотивувати їх на поглиблення цих знань і можливостей публичної демонстрації в різних формах. Розроблена анкета «Розкажи собі про себе» дозволяє дитині оцінити свої знання з теми і визначити перспективи подальшої роботи (над чим попрацювати). - Враховуючи цілі і завдання проекту, разом з учнями складаються критерії оцінювання власної участі в проекті і оцінювання роботи групи, які є орієнтирами організації роботи кожного, контролю і самоконтролю на протяжзі всього проекту. Відслідковування прогресу відбувається у вигляді обговорення проміжних результатів роботи над проектом, заповнення останньої графи анкети «Перевір себе», індивидуальної рефлексії під час неофиційних зустрічей з керівником. Розроблені критерії оінювання презентації дозволяють грамотно підоійти до створення і оформлення кінцевого продукту проекту. ЦІ ж критерії використовуются в оцінці плакатів. - Підсумкова самооцінка дозволяє кожному учню відслідити і оцінити степінь своєї участі в проекті. Публічний захист проекту у вигляді презентації, демонстрації плакатів, колективних виступів дає можливість оцінити загальний підсумок роботи, глибину проведеного дослідження, вміння логично представляти хід і результати дослідження, творчо використовувати отриманні знання і вміння для отримання нових продуктів. - Підсумкове оцінюваняя роботи групи завершує роботу над проектом.

Діяльність учнів та вчителя

Створена вчителем стартова презентація дозволяє в формі фронтальної бесіди визначити «стартові знання» участників проекту, область інтересів по темі, мотивувати їх на поглиблення цих знань і можливостей публічної демонстрації в різних формах. Розроблена анкета «Розкажи собі про себе» дозволяє дитині оцінити свої знання з теми і визначити перспективи подальшої роботи (над чим попрацювати). - Враховуючи цілі і завдання проекту, разом з учнями складаються критерії оцінювання власної участі в проекті і оцінювання роботи групи, які є орієнтирами організації роботи кожного, контролю і самоконтролю на протязі всього проекту. Відслідковування прогресу відбувається у вигляді обговорення проміжних результатів роботи над проектом, заповнення останньої графи анкети «Перевір себе», індивидуальної рефлексії під час неофіційних зустрічей з керівником. Розроблені критерії оцінювання презентації дозволяють грамотно підійти до створення і оформлення кінцевого продукту проекту. ЦІ ж критерії використовуються в оцінці плакатів. - Підсумкова самооцінка дозволяє кожному учню відслідкувати і оцінити степінь своєї участі в проекті. Публічний захист проекту у вигляді презентації, демонстрації плакатів, колективних виступів дає можливість оцінити загальний підсумок роботи, глибину проведеного дослідження, вміння логічно представляти хід і результати дослідження, творчо використовувати отриманні знання і вміння для отримання нових продуктів. - Підсумкове оцінювання роботи групи завершує роботу над проектом.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Кирченкова Ольга Миколаївна

Фах, навчальний предмет

вчитель математики та інформатики

Навчальний заклад

Гадяцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області

Місто\село, район, область

місто Гадяч Полтавської області

Контактні дані

0535432633

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17-25 вересня 2012 року

Місце проведення тренінгу

Гадяцький науково-методичний центр

Тренери

Ємець Тамара Миколаївна