Портфоліо Бовдуй Тетяни Василівни з теми "Пряма мова.Діалог. Цитати"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 16:00, 20 вересня 2012, створена Tanya bovduy (обговореннявнесок) (Діяльність учнів та вчителя)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Пряма мова. Діалог.Цитати.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська мова.Англійська мова.Українська та світова література.

Навчальні цілі

Дати поняття про пряму мову, діалог, цитати;розвивати вміння знаходити речення з прямою мовою;формувати уміння і навички ставити розділові знаки при прямій мові та діалозі.

Вік учнів, клас

12 років 8 клас

Стислий опис проекту

Учень: знаходить пряму, непряму і невласне пряму мову, діалог, цитату; правильно розставляє розділові знаки при прямій мові, діалозі, цитатах; замінює пряму мову непрямою і навпаки; виразно читає текст із прямого мовою, діалогом, цитатами; правильно використовує пряму мову, діалог, цитати у зв'язному мовленні; виділяє та обґрунтовує пунктограми при прямій мові; вдосконалює будову розповідного тексту з метою зацікавити слухачів, використовуючи засоби зв'язку речень у тексті; правильно будує висловлювання на певну соціокультурну тему, використовуючи відповідну його структуру, вивчені засоби зв'язку речень, добираючи із синонімів найбільш відповідні обраному стилю і ситуації спілкування

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Опис оцінювання

За допомогою тестування та бесід визначити навчальні потреби. Провести зріз знань, диктант. Оцінюються презентації учнів , виступи та письмові роботи. Оцінювання проводиться на початку проекту, під час роботи та наприкінці роботи.

Діяльність учнів та вчителя

На початку роботи вчитель проводить вступну бесіду(Чому люди спілкуються між собою?) і демонструє вступну презентацію, уривок фільму, мультфільму, де є діалог, цитування та внутрішній монолог. Потім ділить учнів на три групи. Кожна група отримує свою тему і свої завдання. Учні складають план роботи. Учитель перевіряє, дає поради, доповнює. Також вчитель націлює на конкретну роботу кожної групи, вказує , які інтернетресурси можна використовувати у своїй роботі. Підчас роботи вчитель дає консультації з деяких питань( в разі потреби або коли виникають труднощі). Після закінчення роботи учні отримують останні інструкції потім захищають свої роботи та оцінюються.


учнівська вікі-стаття "Діалог.Полілог."

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Бовдуй Тетяна


Фах, навчальний предмет

вчитель української мови


Навчальний заклад

Олександрійська гімназія-інтернат

Місто\село, район, область

Місто Олександрія Кіровоградська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

З 03/09/2012 по 28.09.20012

Місце проведення тренінгу

Олександрійська гімназія-інтернат

Тренери

Мірошниченко Олександр Іванович