Користувач:Зайцева

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:26, 10 вересня 2012, створена Кубрак (обговореннявнесок) (Опис оцінювання)

Перейти до: Навігація, пошук
УВАГА! Шановні користувачі! Перед Вами шаблон. Вносити зміни до нього вкрай небажано!

Як його використовувати?
В текст своєї персональної сторінки вписуєте {{subst:Шаблон:Опис Портфоліо і його складових.10 версія}}
натискаєте кнопку Зберегти статтю;
клацаєте на вкладці редагувати;
вносите правки в існуючі розділи.

Назва навчальної теми

Будова та життєдіяльність рослин


Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Біологія,природознавство,хімія



Вік учнів, клас

7 клас 12-13р.

Стислий опис проекту

7 клас біологія, дослідницько-пошукова, творчого доповнення матеріалу, та його обробка, використання мережі Інтернет, робота з різними програмами для створення продуктів проекту , дизайнерська (оформлення публікацій, брошур, плакатів, створення презентацій).

Повний План вивчення теми

[1]

Навчальні цілі

Освітня. Формувати поняття про царство Рослини; показати його положення в системі органічного світу; ознайомити з основними процесами життєдіяльності рослин та розкрити суть живлення, дихання, фотосинтезу, транспорту речовин. Вивчити основні тканини рослин, встановити залежність між їх будовою і функціями. Формувати знання учнів про органи рослин; ознайомити з їхньою різноманітністю, взаємозв’язком та функціями; намагатися створити в учнів цілісні уявлення про рослину, як єдине ціле. Розвиваюча. Розвивати уміння порівнювати процеси життєдіяльності рослин та робити відповідні висновки; розвивати критичне та логічне мислення. Розвивати уміння працювати з мікроскопом та мікропрепаратами; уміння оформляти лабораторні роботи. Розвивати уміння працювати з різнорівневими завданнями; уміння порівнювати, виділяти головне та робити відповідні висновки. Виховна. Виховувати бережливе ставлення до навколишнього середовища, любов до природи та краси навколишнього світу.

Опис оцінювання

Перед початком виконання проекту на 1 уроці відбувається попереднє оцінювання знань учнів під час заповнення таблиці та усного опитування . Під час виконання всього проекту вчитель протягом наступного уроку веде спостереження за роботою дітей в групі. Переглядається систематичне заповнення щоденнику підготовки проекту, виконання тестів, або завдань. Під час захисту проекту відбувається оцінювання мультимедійних презентацій за наступним зразком . Також оцінювання оформлення буклетів відбувається учасниками проекту з дотриманням критерій висунутих раніше вчителем. Також представлення інформаційних бюлетенів відбувається оцінювання безпосередньо учасниками груп з дотриманням основних вимог. В групах відбувається само оцінювання своїх продуктів, та оцінювання інших учасників групи. Після захисту кінцевого продукту кожен учень коротко надає самооцінку власній роботі шляхом монологічного висловлювання. Рефлексія .

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери