"Складність і простота живої природи "

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 15:02, 5 вересня 2012, створена Нина Сергеевна (обговореннявнесок) (Опис оцінювання)

Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

«Складність і простота живої природи »

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний - фізика; другорядні - хімія, біологія, географія, природознавство

Навчальна тема

«Будова речовини».

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект з фізики «Складність і простота живої природи», 7 клас , навчальна тема «Будова речовини». учні виконують різні дослідні завдання та роблять висновки, над проектом учні працюють в групах . Учні повинні зібрати цікаву інформацію з даної теми, зробити підбір якісних задач, скласти кросворди, проводити експериментальні роботи. Учні будуть шукати в мережі; самостійно робити презентації та виконувати досліди. Продукти діяльності учнів: Презентації PowerPoint, стінна газета, буклет. Кінцевий результат: захист презентацій.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Навчальні цілі: - описати особливостi руху атомiв i молекул речовини в рiзних агрегатних станах; - обґрунтовати залежність швидкостi руху атомiв i молекул вiд температури; - порівняти фізичні властивості тiл у рiзних агрегатних станах; - спостерігати явище дифузії в газах i рiдинах; - зробити висновки про залежнiсть плину явища дифузії вiд температури. - називає агрегатні стани речовини, густини основних речовини. В ході реалізації проекту учні зможуть: -познайомитись з основним матеріалом навчальної теми «Будова речовини», - розвивати навички самостійного пошуку необхідного навчального матеріалу за допомогою інформаційних технологій;- створювати та демонструвати ефективні переконуючі презентації, підкріплені мультимедійним засобами;- набути навичок проектної діяльності, належної та продуктивної роботі поруч з іншими.

Опис оцінювання

Входження в проект починається з вступної презентації вчителя, пояснення теми і цілей проекту, поділу учнів на групи методом «мозкового штурму». Критерії оцінювання майбутніх робіт (презентація, буклет), обговорюються з учнями на початку проекту. На всьому протязі проекту використовуються критерії оцінювання для організації контролю з боку вчителя і самоконтролю в міні-групах. Після завершення роботи над проектом проводиться конференція, на якій учні демонструють результати своєї діяльності: презентації, публікації. Це, крім предметних знань, дозволяє так само оцінювати розвиток у них комунікативних навичок, вміння аргументовано і чітко викладати свою точку зору, задавати питання, формулювати думку і аналізувати виступи інших. У проекті будуть використані методи формуючого та узагальнюючого оцінювання з метою оцінювання потреби учнів, здійснення моніторингу процесу, демонстрації розуміння набутих навичок. Також будуть оцінюватися продукти навчальної діяльності учнів: карта знань, презентації, буклети, самоаналіз просування в проекті, рецензії на роботи інших учасників. У проекті буде проводиться самооцінювання, взаємооцінювання, оцінювання вчителем і експертом. Для оцінювання будуть використані оціночні листи для оцінювання як процесу, так і результату, різноманітні графічні схеми та карти знань, нотатки у щоденнику, контрольні списки, опитувальники, форми оцінювання, тести та контрольні роботи. Також будуть оцінюватися учнівські роботи:презентації, письмові роботи, виступи учнів; використовуються в кожному випадку критерії оцінювання

Діяльність учнів і вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери