"Mass media of Great Britain" ("Засоби масової інформації Великої Британії")

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:17, 30 серпня 2012, створена Kudashova (обговореннявнесок) (Вік учнів, клас)

Перейти до: Навігація, пошук



"Mass media of Great Britain" ("Засоби масової інформації Великої Британії")

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Під час реалізації проекту використовуються знання з англійської мови, країнознавства, всесвітньої історії, інформаційних технологій.

Вік учнів, клас

У проекті брали участь учні 7 класу (13 років)

Стислий опис

Ідея проекту полягає в дослідженні засобів масової інформації Великої Британії з метою вивчення її зв’язку як з певними історичними реаліями, так і з сучасною культурою країн Великої Британії.

Отримавши завдання дослідити історичне походження та значення засобів масової інформації Сполученого Королівства, учні створили творчу групу. Вони самостійно визначили ключове питання проекту, підібрали літературу (газети, журнали, книги), використали інші ресурси (Інтернет). Здобуту інформацію аналізували та систематизували. Дібравши відповідні ілюстрації, учні створили мультимедійну презентацію(Microsoft Power Point),, публікацію(Microsoft Office Publisher) та веб-сайт для висвітлення результатів власного дослідження та представили їх для обговорення в класі. На презентацію проекту були запрошені також батьки та представники адміністрації школи, які оцінили роботу учнів як таку, що заслуговує на високий рівень. Результатом роботи учнів стала підбірка матеріалів про засоби масової інформації Великої Британії. Здобуті знання вони також використали для випуску стінгазети до Днів ЗМІ.

На мою думку, реалізація проекту сприяла розвитку в учнів навичок високого мислення, а саме: уміння здобувати інформацію з різних джерел, засвоювати та оцінювати її, класифікувати та систематизувати, застосовувати способи пізнавальної і творчої діяльності. Головну мету я вбачаю у розвитку комунікативних компетенцій учнів та підвищенні мотивації навчання. Школярі значно розширили свій кругозір, збагатили знання країнознавчого матеріалу, поповнили власний лексичний запас. Крім того, вони отримали задоволення від усвідомлення виконаної серйозної роботи та плідної співпраці з однокласниками. Вагомим результатом проекту вважаю також і те, що інші учні, які не брали безпосередньої участі у дослідженні, виявили значний інтерес до роботи однокласників, засвоїли певні знання і поняття з даної теми і висловили бажання увійти в творчу групу у новому проекті.

Моє особисте надбання у результаті проекту полягає в тому, що я вдосконалювала своє вміння керувати роботою групи, даючи при цьому учням простір для самостійного пошуку і творчості. Найголовніше ж те, що я усвідомила, що всі учні мають інтерес до навчання, але його потрібно постійно підтримувати і давати їм можливість проявляти себе в тій сфері, в якій вони найкраще можуть самореалізуватися.

На мою думку, виконаний проект був успішним. Саме тому ми плануємо продовжувати свою роботу в напрямку вивчення реалій культури англомовних країн.

Повний План вивчення теми

Мета: збагатити лексичний запас учнів за рахунок нових лексичних одиниць, тренувати у вживанні лексики з даної теми; - розвивати інтерес до предмету; - розвивати навички спілкування англійською мовою, аудитивну пам’ять, імітування вимови; - виховувати повагу до культури і звичаїв народу Великої Британії та України.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Кожна група учнів оцінювалась за 12-ти бальною системою з урахуванням психологічного аспекта, самооцінки учнів, дотримуючись державних критеріїв оцінювання.

Відомості про автора

Кудашова Елена Валериевна

Фах, навчальний предмет

Учитель англійської мови

Місто\село, район, область

місто Торез Донецької області

Торезька гімназія суспільно-гуманітарних наук