Портфоліо Парфьонової Олени Михайлівни з теми "Здоровий спосіб життя"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 20:04, 28 серпня 2012, створена Parfionova1306 (обговореннявнесок) (Фах, навчальний предмет)

Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Здоровий спосіб життя

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, хімія, фізика, природознавство, біологія, основи здоров’я, фізична культура.

Навчальна тема

Здоровий спосіб життя

Вік учнів, клас

13-14 років, 7 клас

Стислий опис проекту

В роботі над Проектом учні ознайомляться з поняттям «бути у формі», розширять знання про принципи ведення здорового способу життя та застосування їх на практиці, самостійно усвідомлять прагнення ведення здорового способу життя. Учні обговорюватимуть шкідливі звички, такі як паління, алкоголь, наркотики. При вивчені даної теми учні будуть дивитися навчальні фільми, фотографії, слайди та, працюючи в групах, будуть робити висновки щодо шкоди цих звичок, проводити анкетування з учнями інших класів, також це дозволить їм інсценувати міні-вистави, розробити плакати.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Проект направлений на закріплення і систематизацію знань по темі «Здоровий спосіб життя», а також на розвиток умінь аргументовано відстоювати свою позицію в учбових дискусіях. В ході виконання проекту учні повинні розглянути альтернативні варіанти способів покращення здоров’я людини, обґрунтувати вірогідність і наслідок такого варіанту й привести факти, що аргументують їх думку. Основні цілі навчання: - підбирати матеріали до поставленої теми з різних джерел інформації; - збирати різноманітну інформацію про куріння, алкоголізм, наркоманію, формування здорового способу життя, значення навичок і звичок для здоров’я, правила здорового способу життя, вибір способу життя, причини вживання наркотичних речовин підлітками, поняття про наркотичну залежність, ознаки наркотичної залежності, невідкладну допомогу при наркотичному отруєнні, про кримінальну відповідальність за поширення наркотичних речовин; - робити висновки, будувати діаграми, порівнювати; - проводити анкетування та тестування; - спілкуватися з іншими класами на дану тему; - працювати з малюнками і текстовою інформацією, використовуючи Word, Exel, Power Point, Інтернет; - посилатися на використані джерела; - користуватися принтером, засобами зв'язку в Інтернеті для доповнення блогу вчителя; - розуміти, що таке плагіат.

Опис оцінювання

Оцінювання за спеціально розробленими формами по 4-м позиціям: презентація, публікація, вікі - стаття, блоґ. Оцінювання проводиться протягом всього проекту й акцент робиться як на змісті навчальної теми, так і на навичках ХХІст. Воно повинно бути зосереджене на потребах учнів, а саме це допоможе досягненню поставлених навчальних цілей. Залучення учнів до процесу оцінювання змінює їх ставлення до навчання, допомагає учням розвивати навички мислення вищих рівнів, при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання.

Діяльність учнів і вчителя

МОЗКОВИЙ ШТУРМ, ПРЕЗЕНТАЦІЯ, РОБОТА В ПАРАХ, СПІВРОБІТНИЦТВО.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Олена Парфьонова

Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови, англійська мова

Навчальний заклад

ОНВК - Гімназія № 7

Місто\село, район, область

м.Одеса

Контактні дані

parfionov2008@mail.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20.08.2012г.-24.08.2012г.

Місце проведення тренінгу

ОНВК - Гімназія № 7

Тренери

Бобряк Людмила Казимирівна