Портфоліо Зосіменко Інни з теми "Домашні обов’язки. Сімейні традиції"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 19:26, 28 серпня 2012, створена Innakohan05 (обговореннявнесок) (Опис оцінювання)

Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Household Duties

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

фізика

Навчальна тема

Домашні обов’язки. Сімейні традиції

Вік учнів, клас

7-Б клас, 12-13 років

Стислий опис проекту

Тематика проекту була обрана вчителем, відповідно до теми «Household Duties. Family traditions» Для відтворення учнями проектів були визначені приблизні часові межі, також учням буде запропонована форма презентації результатів –«Телевізійна програма», «Інтерв’ю», та інші. Іх вибір залежитиме від рівня мовної підготовки учнів. На прешому уроці діти діляться на групи. Але вчитель має керувати цим процесом.На другому уроці вчитель надає рекомендації стосовно способу збору і виду інформації. На наступних уроках деякі з проектних завдань потребують виконання безпосередньо на занятті.

Повний План вивчення теми

план впровадження

план вивчення теми

Навчальні цілі

освітня: активізувати лексичні знання з тем, навчити використовувати ці знання в усному та писемному мовленні в конкретних комунікативних ситуаціях Розвивальна:розвивати навички роботи в групі і парах, з комп’ютером, учити викладати свою точку зору англійською мовою. Виховна:виховувати естетичне почуття поваги до праці, почуття колективізму та взаємодопомоги під час виконання складних завдань, виховувати толерантне ставлення ставлення до думки співрозмовника, культуру спілкування,групову відповідальність. Практична: вдосконалювати лексичні навички через систему тренувальних та творчих вправ, завдання презентації, Вдосконалювати вміння учнів використовувати нові інформаційні технології під час вивчення англійської мови

Опис оцінювання

Під час оцінювання учнів я звертаю увагу не лише на правильне використання мови.(Попередньо учні приносять чорнові варіанти,таким чином намагаються уникати подальшого усунення помилок, але помилки не будуть виправлені-на них буде лише вказано вчителем.) Важливим стимулом для розвитку особистості учня є ступінь їх творчості й оригінальності під час виконання проекту. Якщо є помилки в остаточному варіанті проекту, я виправлю їх лише олівцем(якщо це стаття чи твір)або запишу на окремому аркуші , тоді учні самі вирішать , хочуть вони виправити остаточний варіант роботи. Я вважаю, що не слід хвилюватися стосовно помилок, оцінити грамотність можна і в інших видах діяльності. Після того, як проект закінчено, учню слід оцінити свою роботу самому. Обмірковуючи досвід, набутий у процесі реалізації проекту, дозвольте дітям дати відповідь на такі запитання:Чого і як ви навчилися разом із однокласниками?Якщо вам треба було б розпочинати новий проект, що б ви зробили інакше?Яких умінь і навичок ви набули, працюючи над цим проектом?Які переваги та недоліки самостійної роботи (роботи в команді, групової роботи)?Що ви зробили добре?Як ви могли б покращити свої навички і вміння з дослідження теми?

контрольний список усного виступу

Діяльність учнів і вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери