Портфоліо Павєльєва Віра Іванівна з теми "Вивчення англійської поза школою"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:13, 27 серпня 2012, створена Verateacher 48 (обговореннявнесок) (Діяльність учнів)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Навчання англійської мови поза школою.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, зарубіжна література, украінська мова та література.

Навчальна тема (як записано в програмі)

«Навчання англійської мови поза школою»

Вік учнів, клас

7-А клас, вік учнів 12-13 років.

Стислий опис

Навчальний проект «Навчання англійської мови поза школою» присвячений впливу англійської мови на різноманітні сторони життя сучасної людини. Учитель знайомить учнів з темою проекту, демонструє презентацію, учні переглядають ілюстрації, карти. На початку проекту учні формують декілька груп, кожна з яких займається дослідженням своєї теми - "Евро-2012", "Музичні критики", "Менеджери сучасних комунікаційних засобів". В результаті роботи учні знайомляться з поширенням англійської мови у світі, впливом мови на коммунікаційні системи та мережу інтернет. Учні спробують себе у ролі статистів, музичних критиків, обізрівачів. Свої результати вони оформляють у вигляді презентацій, постерів, буклетів, блогів, вікі-статті, газети для захисту проекту.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі

Учні працюючи над цим проектом ознайомляться з використанням англійської лексики в різних комунікативних засобах. Навчаться порівнювати, аналізувати, робити висновки, працювати з науковими джерелами та онлайн ресурсами, Формувати навички створення презентацій, блогів, вікі-статті, газет, буклетів, постерів. Оволодіють навичками 21 століття: розвивати критичне мислення і вміння вирішувати проблеми, розвивати комунікативні навички та навички співробітництва, уміти працювати з інформацією, мати медіа та комп’ютерні навички, розвивати творчі здібності.

Опис оцінювання

В процесі роботи з кожним проектом з самого початку проводиться попереднє оцінювання знань учнів за допомогою тестів, усного опитування, роботи з наочним матеріалом, картами, дискусій, усних виступів учнів. На протязі роботи учитель спостерігає роботу учнів та надає їм необхідну допомогу (усні консультації). І впродовж роботи над проектом учитель оцінює презентації, виступи, буклети, постери, блог, вікі-статті. З урахуванням усіх цих оцінок виставляється остаточна оцінка за тему.

Оцінювання в проектному навчанні Аналіз власної системи оцінювання

Діяльність вчителя

До початку проекту учитель знайомить батьків та вчителів з перевагами методу проектів, використовуючи для цього буклет. Вчитель на початковому етапі проекту знайомить учнів з темою, організовує дискусію на тему проекту. Далі учитель демонструє презентацію, присвячену проекту, та карт та формує групи учнів, формулюючи перед ними завдання. На протязі виконання проекту учитель виступає в ролі консультанта, координуючи діяльність кожної групи і в разі необхідності окремих учнів. Вчитель створює блог, в якому формулює завдання для кожної з груп та реккомендує список використаних джерел. Окрім цього цей блог використовується учнями для обговорення питань, які виникають в ході виконання проекту. Наприкінці проекту учитель організовує захист дітьми своїх проектів.

Презентація

Діяльність учнів

Спочатку учні знайомляться з презентацією учителя (при цьому вони є активними учасниками обговорювання). Учні формують три групи і кожна група виконує своє завдання.

Перша група "Евро-2012" 1. Шукають інформацію в інтернеті та засобах СМІ. 2. Готують презентацію про використання англійської мови під час проведення чемпіонтау Евро-2012 в Україні. 3. Ситуативні рольові ігри.

Друга група "Музичні критики": 1. Готують музичні диски з виконанням англійських пісень. 2. Готують постери з фактами життя відомих співаків. 3. Виконання пісень англійською мовою.

Третя группа "Менеджери сучасних комунікаційних засобів": 1. Збирають данні та готують матеріал до виступу за темою. 2. Готуюсь постери та таблиці з інформацією. 3. Складають таблицю мобільних скорочень та смайликів.

Презентація

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Павельєва Вєра Іванівна

Фах, навчальний предмет

Філолог, Англійська мова

Навчальний заклад

ОЗОШ № 48 Суворовський район, м. Одесса

Контактні дані

mamacholi2010@mail.ru

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20.08.2012-24.08.2012

Місце провведення тренінгу

ОЗОШ № 48

Тренери

Чумній Наталя Іванівна