Портфоліо Полушкіна Владислава Віталійовича за темою Перші середньовічні держави

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 07:11, 27 серпня 2012, створена Stronhold1990 (обговореннявнесок) (Навчальний заклад)

Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Першi середньовiчнi держави

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет істория середніх віків.

Допоміжні дісциплини географія.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Першi середньовiчнi держави.

Вік учнів, клас

Проект призначений для учнiв сьомого класу, вік учнів 12-13 рокiв

Стислий опис

Проект передбачає дослідження учнями передумови створення середньовiчних держав ,визначити рiвень їх розвитку та їх внесок в історію людства. Проект розрахованій для учнів сьомого класу.Пiд час проведення проекту учнi опанують iсторико-описовий та iсторико-порiвняльнi методи дослiдження що дасть їм змогу продовжити самостiйне дослiдження у цьому напрямку.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Формування в учнів вміння з’ясовувати ознаки, за якими можна знайти відмінності та схожість у розвитку держав. З'ясувати причинно наслiдковi звязки, грунтовне доведення та розумiння iдей. Прийняття відповідальності за результати спільної роботи. Прояв ініціативи з покращення навичок для досягнення вищого професійного рівня.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Перед першим заняттям учитель демонструє учням презентацію до проекту та пропонує, в залежності від, визначених ним, можливостей класу форми 3-х-д та організаційні діаграми. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. Учні об’єднуються групи для пошуку відповідей на проблемні питання, обговорюються критерії оцінювання їх проектної діяльності Упродовж всієї роботи над проектом проводимо опитування та оцінювання, щоб допомогти учням здійснювати моніторинг власного навчання. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного учня. Критерії оцінювання допомагають учням самим оцінювати свою діяльність у проекті. Відбувається оцінка створених портфоліо проектів, та продукту проектної діяльності. По закінченню проекту проводиться конференція-презентація проектів учнів, взаємооцінювання та рефлексія.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Полушкін Владислав Віталійович

Фах, навчальний предмет

Вчитель історії

Навчальний заклад

КЗО НВК 139 Дніпропетровської міської ради

Місто\село, район, область

м.Дніпропетровськ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери