Портфоліо Науменко Світлани Анатоліївни з теми " Емоційний стан незахищеної дитячої душі у великому і складному світі "

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 23:13, 26 серпня 2012, створена OZOSH71 (обговореннявнесок) (Опис оцінювання (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту= " Емоційний стан незахищеної дитячої душі у великому і складному світі "

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література.

Міжпредметні зв'язки: музичне мистецтво, образотворче мистецтво.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Тарас Шевченко. «Мені тринадцятий минало», «Тополя», «Заповіт».

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис

В даному проекті з української літературі з теми «Тарас Шевченко. “Мені тринадцятий минало” беруть участь учні 7 класу. Під час роботи над проектом дітям пропонуються різні види діяльності: самостійна робота з довідковою літературою та Інтернет-ресурсами, робота в групах та інші. Учні об’єднуються в 4 групи способом жеребкування. Кожна група має окреме завдання, яке виконує упродовж відведеного часу, а на останньому уроці презентують свою роботу аудиторії.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

По завершенні проекту учні будуть: знати детальні відомості про творче життя поета, значення його творчості для українського народу; вміти виразно і осмислено читати твори, аналізувати роздум поета про сирітське дитинство, пояснювати роль контрасту та інших художніх засобів у творі “Мені тринадцятий минало”; зможуть швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем, базове розуміти етичних та правових питань, пов’язаних з доступом до та з використанням інформації, належно використовувати цифрові технології, інструменти та/або комунікаційні мережі для доступу, управління, інтегрування, оцінювати та створювати інформаційні дані для успішного функціонування в суспільстві економіки знань, використовувати комп’ютерні технології як інструмент для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації, розуміти етичні/правові питання, пов’язані з доступом та використанням інформації.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Оцінювання роботи учнів упродовж виконання проекту вчитель організовує за допомогою різних форм. І етап.

На початковому етапі роботи над проектом оцінюється заповнення учнями таблиці З-Х-Д за допомогою таблиці З-Х-Д та Мозковий штурм за допомогою заповнення організаційної діаграми. 

ІІ етап. На другому етапі роботи над проектом відбувається самооцінювання всіх учнів в кожній групі за допомогою Форми самооцінювання у навчанні та взаємооцінювання роботи учнів всередині групи за допомогою Форми взаємооцінювання у навчанні, консультації за допомогою Контрольного списку самоспрямування у навчанні. ІІІ етап. На заключному етапі роботи над проектом оцінюється демонстрація мультимедійної презентації, створеної групою «Біографи» за допомогою Форми оцінювання мультимедійної презентації, результат роботи груп «Художники», «Дослідники», «Лінгвісти» оцінюється за допомогою Форми оцінювання вміння аргументувати. Наприкінці уроку відбувається оцінюється остаточне заповнення учнями таблиці З-Х-Д (останньої колонки) за допомогою таблиці З-Х-Д.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Світлана Науменко

Фах, навчальний предмет

Викладач української мови та літератури

Навчальний заклад

Одеська загальноосвітня школа № 71 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

Місто\село, район, область

м. Одеса, Суворовський район

Контактні дані

Адреса школи: вул. Паустовського 17а

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

13-17 січня 2012 року

Місце провведення тренінгу

ОСШ № 40

Тренери

Желязкова Світлана Анатоліївна