Портфоліо Городничої Марини "Passive Voice"
Зміст
- 1 Назва проекту
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Навчальна тема (як записано в програмі)
- 4 Вік учнів, клас
- 5 Стислий опис
- 6 Повний План вивчення теми
- 7 Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
- 8 Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
- 9 Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
- 10 Відомості про автора
- 11 Відомості про тренінг
Назва проекту
Passive Voice
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Інформатика, українська мова, російська мова
Навчальна тема (як записано в програмі)
Passive Voice
Вік учнів, клас
12-13 років (7 клас)
Стислий опис
Згідно з навчальною програмою для спеціалізованих шкіл, гімназій та ліцеїв,тема Passive Voice починається вивчати в 6 класі і триває протягом усьго навчання в школі. Стан дієслова - це форма дієслова,яка показує, чи є підмет виконавцем дії, висловлений присудком, чи сам підмет піддається впливу. В англійській мові речення має два стани: the Active Voice (активний стан) та the Passive Voice (пасивний стан). Пасивний стан показує, що дія направлена на предмет або людину, висловлені підметом. При вивченні цієї теми необхідно знайти спільне в міжпредметних зв'язках(українська та російська мови). The boy waters flowers - Хлопчик поливає квіти. The flowers are watered by the boy - Квіти поливаються хлопчиком.
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
Опанувати використання інформаційно-комунікативних Інтернет - технологій на уроках англійської мови, оскільки економічний та соціальний розвиток країни поступово робить Інтернет повсякденною реальністю для школярів. Основна мета - розвиток інформаційної компетенції, що дозволяє учням не лише знаходити необхідній матеріал в мережі Інтернет, а й створювати інформаційні ресурси та обмінюватись ними. Навчальна мета: а. розширити та вдосконалити знання про утворення Passive Voice в різних часових формах б. практикувати у вживанні Passive Voice в усьому та писемному мовленні. Розвиваюча: а. розвивати логічне мислення. б. розвивати граматичні навики по темі "Пасивний стан", навички аудіювання та діалогічного мовлення; закріплення навиків пошукового читання. Виховна: а. виховувати вміння працювати в парах. Соціокультурна: а. знайти спільне в міжпредметних зв'язках (російська мова, українська мова та англійська мова).
Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
Під час вивчення цієї теми учням пропонуються різноманітні види діяльності:1. робота з неправильними дієсловами - учні мають пригадати 3 форми неправильних дієслів.Робота проводиться наступним чином: выставляється на наборному полотні карточка з першою формою неправильного дієслова, а учні називають другу та третю форму цього дієслова. Після цьго організується усна робота з учнями: називаю неправильне дієслово російською мовою, а учні переводять його англійською і вимовляють хором або індивідуально форми дієслова.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Городнича Марина Іванівна
Фах, навчальний предмет
вчитель англійської та французької мови ,англійська мова
Навчальний заклад
Одеська гімназія №5 Одеської міської ради Одеської області
Місто\село, район, область
м.Одеса
Контактні дані
marinakiliya@mail.ru
Відомості про тренінг
Тренінг в рамках співпраці в Національному проекті «Відкритий світ»
Дати проведення тренінгу
13-17 серпня 2012 року
Місце провведення тренінгу
Одеська гімназія №5
Тренери
Олена Володимирівна Безверхня