Веб-стаття "Визначні місця України"
Зміст
Назва проекту
"Визначні місця України"
Автори проекту
1 група 6 класу
Тема дослідження
Визначні місця України
Проблема дослідження
Чи варто іноземним туристам відвідувати українські визначні місця?
Гіпотеза дослідження
Найбільше визначних місць в Криму.
Мета дослідження
На основі знайденої інформації дослідити визначні місця України
Результати дослідження
Середньовічна Кам'янець-Подільська фортеця — одна з історичних пам'яток України.
Досить поширений в Україні так званий «замковий туризм». Вельми зручне географічне положення нашої країни та природні багатства зробили її об'єктом зазіхань багатьох варварів і ареною численних військових конфліктів. На території нашої країни досі збереглися такі середньовічні фортифікаційні споруди, як Старий замок у Кам'янці-Подільському, Генуезька фортеця в Судаку, Білгород-Дністровська фортеця, Олеський та напівзруйнований Невицький замки і т.ін.
Визначні місця України: гірськолижний комплекс Буковель.
Найпопулярнішими місцями для відпочинку на природі серед українців останнім часом вважаються курорти Криму, Одеси та Шацькі озера. Але якщо вам не вистачає вражень і бездіяльне лежання на пляжі вас більше не влаштовує, ласкаво просимо в Карпати! Карпатські гори приваблюють туристів оздоровчими курортами, туристичними пішохідними і веломаршрутами, програмами активного та екстремального відпочинку (гірськолижний спорт, сплави гірськими річками, альпінізм і т.д.)
Визначні місця України: Масандрівський палац — шедевр архітектури.
Пізніше в Україні із представницькою метою почали зводити розкішні замки, подібні до європейських. До таких відносять, наприклад, замок генерал-майора Попова в Запорізькій області, замок графів Шенборнів у Закарпатській і Масандрівський палац на Південному узбережжі Криму. Ознайомившись з усіма цими архітектурними визначними місцями України, можна краще пізнати її історію.
Визначні місця України: неприступне місто-фортеця Чуфут-Кале.
Кам'яна могила в Запорізькій області — це стародавня святиня під відкритим небом, яку називають «українським стоунхенджем». Величезні кам'яні брили, висотою до 12 метрів, у деяких місцях вкриті унікальними петрогліфами, які викликали величезну кількість їх інтерпретацій, а також дискусій щодо походження пам'ятки. Неприступне печерне місто-фортеця Чуфут-Кале, що вирубане у прямовисній скелі — ще одне історичне визначне місце України. Розташовані недалеко від Бахчисараю, залишки міста можуть розповісти про таємничу історію караїмського народу, що населяв його в XIV—XIX століттях.
Мис Тарханкут — одне з найбільш мальовничих визначних місць України.
Україна володіє різноманітними природними багатствами, серед яких можна виділити найпотужніший водоспад Криму Джур-Джур; найбільшу у світі карстову печеру в гіпсах Оптимістичну; вулкан Аю-Даг, що не відбувся; дикий мис Тарханкут — рай для любителів серфінгу і дайвінгу і т. ін. Перераховувати всі визначні місця України безглуздо. Їх просто треба побачити. Відкрийте для себе Україну — чарівну країну, багату не лише матеріальними цінностями.