Портфоліо Зелінської Тетяни Антонівни з теми "ВІЛ,СНІД не вирок"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 19:52, 22 серпня 2012, створена Зелінська Тетяна (обговореннявнесок) (Опис оцінювання (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

ВІЛ/СНІД не вирок

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основи здоров’я, cоціальні чинники здоров’я підлітків. Бііологія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Соціальні чинники здоров’я підлітків. Наркоманія й ВІЛ- інфікування

Вік учнів, клас

12-13 років,7 клас

Стислий опис

Розробка проекту пов’язана з вивченням теми з предмету» Основи здоров’я» у 7класі «Соціальні чинники здоров’я підлітків. Наркоманія й ВІЛ- інфікування». Проект передбачає засвоєння та вдосконалення учнями основних знань щодо безпечної поведінки в соціумі, виховання терпимого ставлення до ВІЛ-інфікованих людей, засвоєнню навичок безпечного спілкування з ВІЛ-інфікованими. Він направлений на розвинення навичок 21ст.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Сформувати поняття про соціальні чинники здоров’я і безпеки підлітків, соціальні чинники ризику для здоров’я в найближчому оточенні підлітків. Виховувати негативне ставлення до наркоманії як соціального явища.Інформувати підлітків про шляхи ВІЛ-інфікування, особливості поширення ВІЛ-інфiкування серед молоді в Україні. Прищеплювати тол ВІЛ-інфiкованих. Учень називає: — основні положення законодавства України щодо ВІЛ/СНІД; наводить приклади: — впливу здорового способу життя на поведінку підлітків; — впливу сім’ї, друзів на формування здорового способу життя підлітків; розпізнає ознаки: —захворювання на СНІД; характеризує: — особливості поширення ВІЛ-інфікування в Україні; — дані щодо ВІЛ-інфікування молоді в Україні; пояснює: — важливість для здоров’я відмови від вживання наркотичних речовин; розуміє: — необхідність відмови від шкідливих звичок, куріння, вживання алкогольних та наркотичних речовин; дотримується правил: — здорового способу життя; — поведінки в молодіжному середовищі.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

На початку проекту: щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі використовуються опитування та метод мозкової атаки. Метод «З-Х-Я--Д» (Знаю – Хочу дізнатися –Як дізнатись?- Дізнався) добре спрацює на етапі відслідковування прогресу у навчанні учнів. Також слід вести контрольний список для презентації, контрольний список для інформаційного бюлетеню,, контрольний список: вклад в групову роботу, що дозволить забезпечити об’єктивність оцінювання діяльності учнів при роботі в групах. Для того,щоб діти мали інструменти для самооцінювання, кожному учаснику проекту слід вести «Журнал дослідження» в системі роботи над вивченням теми.Гарним інструментом моніторингу просування учнів по темі для вчителя стане поетапна рефлексія.Заключним етапом роботи є захист проекту та тестування.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери