Портфоліо з теми "Фізичні та хімічні явища"
Зміст
- 1 Назва проекту
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Навчальна тема (як записано в програмі)
- 4 Вік учнів, клас
- 5 Стислий опис
- 6 Повний План вивчення теми
- 7 Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
- 8 Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
- 9 Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
- 10 Відомості про автора
- 11 Відомості про тренінг
Назва проекту
Фізичні та хімічні явища
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
основний предмет-хімія. другорядні-біологія, фізика, інформатика.
Навчальна тема (як записано в програмі)
Фізичні та хімічні явища. Хімічні реакції та явища, що їх супроводжують. Фiзичні й хімічні властивості речовини. Як вивчають хімічні сполуки і явища. Спостереження й експеримент у хімії.
Вік учнів, клас
Стислий опис
Учні будуть вивчати фізичні та хімічні явища. Протягом вивчення теми, учні будуть поділенні на групи для дослідження властивостей речовин у сучасному житті та інформаційному просторі (в побуті, на виробництві, в природі) .Учні познайомляться з авторським правом щодо використання Інтернет-ресурсів.Авторське право тест[1] Школярі будуть вдосконалювати вміння аналізувати здобуту інформацію, розвивати увагу, пам’ять, уяву та формувати навички толерантного спілкування, зміцнювати інтерес до наукової роботи. В позаурочний час учні проглянуть фільм про властивості речовин.На прикінці пройде захист проектів.
Повний План вивчення теми
План впровадження [2]
Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
Навчити розрізняти фізичні та хімічні явища, сформувати поняття про хімічні реакції; з'ясувати ознаки хімічних реакцій і умови їх протікання; розвивати в учнів уміння активно оволодівати знаннями, застосовувати їх, розвивати почуття колективізму, взаємопідтримки; розвивати інтерес учнів до вивчення хімії; навчити учнів систематизувати, застосовувати здобуті знання, розвивати уміння визначати мету, аналізувати, узагальнювати, робити висновки;сприяти формуванню компетентностей: інформаційної-у процесі виконання вправ; самоосвітньої-розвивати вміння працювати в групах, виділяти головне, порівнювати, робити висновки; виховувати товаристскість, взаємодопомогу; формувати науковий світогляд на основі знань про фізичні та хімічні явища.Формувати навички 21 століття. [3]