Портфоліо Шарапової Тетяни Вікторівни

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:57, 22 серпня 2012, створена Tanya fizk (обговореннявнесок) (Опис оцінювання)

Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Чарівні пори року

Навчальна тема (як записано в програмі)

Оптичні явища

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Розділ "Оптичні явища", під час проектної роботи учні розбиваються на окремі групи, котрі вивчають окремі розділи теми, що базуються на відповідні фізичні явища повязані із порами року. Необхідна інформація подається вчителем на уроці та самостійно добувається учнями в інтернет середовищі. Результатом проектної роботи учнів буде представлення презентації обраного розділу теми в інтернет мережі.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі

Учень: називає основні оптичні явища і вміє досконало їх характеризувати; наводить приклади джерел і приймачів світла; застосування лінз та оптичних приладів; формування в учнів навичок створення презентацій, блогів, буклетів. Вдосконалювати навички збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей про поширення світла, сприймання світла людиною. Учні навчаться демонструвати відомості про світлові явища, класифікуючи їх та представляти результати своїх досліджень за допомогою графіків. Сформувати уміння аналізу світлових явищ, які виникають навколо нас. Формулювання вміння здійснювати самооцінювання своєї діяльності в групі та свого розвитку за даними критеріями, вміння працювати в групі; здійснювати самооцінювання груп.

Опис оцінювання

1. До початку проекту проводиться: а) діагностика навчальних потреб учнів "таблиця ЗХД". 2. Під час прведення проекту проводиться: а) анкетування для групування учнів та розподілення ролей. б) оцінювання інтернет-ресурсів "Контрольний лист". в) відслідковування ходу виконання роботи. г) контроль за дотриманням вимог.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Вчитель пропонує учням заповнити таблицю ЗХД . Вчитель розподіляє обов’язки учнів у групі. Згідно виконаного розподілу обов’язків, учні шукають інформацію в Інтернеті, систематизують знайдену інформацію. Відбувається обговорення результатів роботи учнів за допомогою Мозкового штурму. Вчитель знайомить учнів з законом про авторське право, демонструючи презентацію. Учні переглядають презентацію та знайомляться з законом про авторське право, знайомляться із способами запису використаних джерел. Вчитель знайомить формою оцінювання сайтів, роздає аркуші з формами для оцінювання сайтів. Учні заповняються форми оцінювання сайтів. Вчитель формулює тест для учнів «Лінійні рівняння». Учні запускають браузер, заходять на сайт GOOGLE і шукають визначення основних понять і порівнюють її з поданим на сайті ВІКІПЕДІЯ. Учні аналізують знайдену інформацію, формують схеми, роблять висновки.Вчитель проводить опитування. Вчитель створює таблицю, де учні записують свої е-mail. Потім робить розсилку для учнів із даними про електронні скриньки своїх однокласників. Учні отримують листа. І відправляють листа своїм однокласникам

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

....

Фах, навчальний предмет

вчитель ....., .....

Навчальний заклад

Одеська загальноосвітня школа №100 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

Місто\село, район, область

м. Одеса, Малиновський р-н.

Контактні дані

........

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

13-17 сепня 2012 року

Місце проведення тренінгу

м. Одеса, OЗОШ №100.

Тренери

Скринник Федора Георгіївна