Портфоліо Олей Наталії Геннадіївни з теми " Різноманітність покритонасінних"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:05, 22 серпня 2012, створена Олей Наташа (обговореннявнесок) (Опис оцінювання (скопіювати з Плану))

Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

Різноманіття покритонасінних

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

біологія, екологія, медицина, географія, література

Навчальна тема (як записано в програмі)

Тема 4. Покритонасінні

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис

В цьому проекті учні дізнються про різномніття покритонасінних. їх особливості будови та відмінності від інших рослин. Поширять знання про лікарські , декоративні та отруйні рослини.Поглиблять знання про екзотичні рослини та ті які потребують охорони, є основними сільськогосподарьськими обєктами України.

Повний План вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учень повинен назвати: - класи та основні родини покритонасінних рослин; - загальні ознаки класів Однодольні і Дводольні; наводити приклади: - рослин, що зростають на території України і в найближчому оточенні; пояснити: - потребу в охороні окремих видів; застосовувати знання: - про умови життя дикорослих рослин для обґрунтування заходів їх охорони; робити висновок: - про значення покритонасінних у природі та в житті людини, про необхідність їх охорони.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

На початку проекту використовую методи оцінювання: усне опитування, біологічний диктант, дидактичні картки, щоб з’ясувати навчальні потреби учнів, оцінити мислення, скоригувати базові знання з досвіду життя. Впродовж роботи над проектом доцільні наступні методи та інструменти оцінювання: складання власних тестів, які використовуються на наступному уроці для взаємооцінювання, заповнення таблиць з використанням підручника та додаткової літератури,розгадування кросвордів та ребусів, заповнення графічних схем, створення доповідей з використанням сайтів Інтернету. Наприкінці роботи над проектом використовую тестування або комбіновану контрольну робот,яка містить біологічний диктант, малюнки та схеми. Для узагальнення та закріплення знань необхідна творча робота: створення презентацій, малювання газет.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери