Портфоліо Глуховської Л.М.
Зміст
- 1 Назва проекту
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Навчальна тема (як записано в програмі)
- 4 Вік учнів, клас
- 5 Стислий опис
- 6 Повний План вивчення теми
- 7 Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
- 8 Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
- 9 Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
- 10 Відомості про автора
- 11 Відомості про тренінг
Назва проекту
Повість М.Гоголя «Тарас Бульба»
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Література Творчість М.В.Гоголя. Повість «Тарас Бульба» Інформатика.Використання ІКТ, створення мультимедійних презентацій .
Навчальна тема (як записано в програмі)
Література Творчість М.В.Гоголя. Повість «Тарас Бульба» .
Вік учнів, клас
7 класс,12-13 років
Стислий опис
На початку виконання роботи учні знайомляться з повідомленням вчителя про проектну діяльність, дізнаються, над яким питанням їм доведеться працювати, як потрібно буде об‘єднатись в групи та як їх робота буде оцінена. За допомогою вчителя учні відповідають на питання тесту та заповнюють таблицю ЗХД для з′ясування рівня знань з творчості М.Гоголя та історичних фактів розвитку Запорозької Сечі. Учитель кожного тижня проводить оцінювання знань, вмінь та навичок учнів за допомогою усного опитування, анкетування та доповнення таблиці ЗХД. Під час роботи групи обмінюються знайденим матеріалом шляхом усної доповіді,електронної презентації, тестування, консультування з учителем. Вони здійснюють аналіз власних досягнень та досягнень кожної групи (форми оцінювання, рефлексія згідно контрольних списків). По закінченню роботи над проектом учні складають тест зі знань програмного матеріалу. Презентують свій проект з використанням історичних фактів,образу Тараса Бульби;обговорюють в групах участь кожного та створюють публікацію на веб-сайті. Оцінювання цих видів роботи проводиться завдяки формам оцінювання публікації, презентації, створення блогу. Після всього вчитель робить підсумок виконаної роботи, і всі учасники проекту отримують оцінки.
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
В процесі своєї діяльності учні вивчать основні поняття теми, зможуть наводити приклади з життя головного героя під час захисту проекту. Вони навчаться ефективно використовувати та розподіляти свій час. Отримають комунікативні навички роботи в колективі. Зможуть використовувати знання комп’ютерних технологій для досягнення спільної мети, а саме створювати презентації, які переконливо продемонструють їх знання з історії Запорозької Січі,багатство характеру головного героя. Формувати навички збирання та обробку інформації даних кількома способами (робота з Інтернетом, підбір матеріалів із газет та журналів відповідно до обраної теми), впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей про історичне значення Запорозької Січі; про характерну особливість головного героя.
Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
На початку виконання проекту учні знайомляться з презентацією вчителя про проектну діяльність, дізнаються, над яким питанням їм доведеться працювати, яким чином потрібно буде об‘єднатись в групи та як їх робота буде оцінена. За допомогою вчителя учні відповідають на питання тесту та заповнюють таблицю ЗХД для з′ясування рівня знань з творчості М.Гоголя та історичних фактів розвитку Запоріжської Сечі. Учитель щотижня проводить оцінювання знань, вмінь та навичок учнів за допомогою усного опитування, анкетування та доповнення таблиці ЗХД. Під час роботи групи обмінюються набутим досвідом з знайденого матеріалу шляхом усної доповіді,електронної презентації, тестування, консультування з учителем. Здійснюють аналіз власних досягнень та досягнень кожної групи (форми оцінювання, рефлексія згідно контрольних списків). По закінченню проекту учні складають тест зі знань програмного матеріалу. Презентують свій проект з історичних фактів,образу Тараса Бульби; обговорюють в групах участь кожного та роблять публікацію на веб-сайті. Оцінювання цих видів роботи проводиться завдяки формам оцінювання публікації, презентації, створення блогу. Після чого вчителем підбивається підсумок виконаної роботи, і всі учасники проекту отримують остаточні оцінки.