Портфоліо Мельника Бориса Миколайовича з теми "Автоматизоване створення веб-сайтів"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 07:16, 22 серпня 2012, створена Bora (обговореннявнесок) (Діяльність учнів)

Перейти до: Навігація, пошук




Назва навчальної теми

Автоматизоване створення веб-сайтів

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

інформатика

Навчальна тема (як записано в програмі)

Інформаційні технології персональної та колективної комунікації

Вік учнів, клас

11 клас, 16-17 років

Стислий опис

визначення переваг та недоліків безкоштовних хостингів

Повний план вивчення теми

План вивчення теми

Навчальні цілі

Навчитися самостійно працювати з новим програмним забезпеченням, уміти проводити аналогії та шукати відмінності на однотипних серверах та хостингах, навчитися самостійно шукати інформацію на офіційних сайтах проектів та WIKI

Опис оцінювання

Оцінювання грунтується на чітко поставлених відповідях на запитання. Оцінювання варто проводити поетапно. Інструменти оцінювання можуть включати різноманітні діаграми, контрольні списки, списки запитань для самоконтролю, опитувальники з різними видами запитань З-Х-Я-Д таблиці та інші форми оцінювання. Перед початком роботи в проекті варто провести вхідне оцінювання (мозковий штурм). Дане опитування проводиться з метою визначення рівня навченості учнів, які будуть працювати над проектом. Це допоможе вчителеві більш ефективніше поділити учнів на групи та надати їм відповідне дослідження над яким вони будуть працювати в проекті. На наступному етапі вчитель разом з учнями розглядає критерії оцінювання результатів учнівських робіт. Учні можуть здійснювати самооцінювання та взаємооцінювання. Різні форми і методи оцінювання в кінцевому результаті повинні демонструвати знання учнів з основних положень теми «Автоматизоване створення веб-сайтів» та демонструвати рівень здобутих навичок та вміння їхзастосування в процесі практичної діяльності..

Діяльність учнів

До початку проекту. Вчитель створює презентацію про метод проектів проводить бесіду з учнями з використанням презентації. Учні переглядають презентацію вчителя, виконують завдання для визначення навчальних потреб, які представлені у формі двох графічних схем та таблиці З-Х-Я-Д, відповідають на змістові питання у формі комп’ютерного тестування. Під час заповнення учнями таблиці З-Х-Я-Д вчитель переглядає результати виконання завдань, з’ясовуючи рівень підготовленості учнів, з урахуванням комп’ютерного тестування Вчитель формулює завдання для різних груп на основі даних отриманих в он-лайн опитувальнику. Під час проведення дослідження Перед початком практичної роботи учні отримують від вчителя контрольний листок самооцінки WIKI-сторінки, за яким постійно відслідковують відповідність WIKI-сторінки критеріям подальшого оцінювання їх роботи. Учні виконують дослідження. Учні створюють у якості журналу ведення спостережень та дослідження WIKI-сторінку своєї групи, де записують сформульований ними план дослідження, гіпотези, відмічають хід роботи та отримані результат, а також сформульовані висновки.

Вікі-сторінка учня

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Борис Мельник

Фах, навчальний предмет

вчитель інформатики

Навчальний заклад

Калуський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10-ліцей"

Місто\село, район, область

м.Калуш, Івано-Франківська обл.

Контактні дані

Сайт школи

kalush10_if@hotmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

05.06-15.06.2012

Місце провведення тренінгу

Калуська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Тренери

Кирилович Андрій Георгійович