Чарівний світ дитинства
Зміст
- 1 Назва проекту
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Навчальна тема (як записано в програмі)
- 4 Вік учнів, клас
- 5 Стислий опис
- 6 Повний План вивчення теми
- 7 Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
- 8 Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
- 9 Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
- 10 Відомості про автора
- 11 Відомості про тренінг
Назва проекту
Чарівний світ дитинства
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Українська література, інформатика
Навчальна тема (як записано в програмі)
А. Дімаров "Блакитна дитина"
Вік учнів, клас
7 клас, 12-13 років
Стислий опис
Проект призначений для учнів 7 класів загальноосвітніх навчальних заходів І-ІІІ ступенів. Назва теми з програми «Анатолій Дімаров“Блакитна дитина” (скорочено)». Проект буде реалізовуватись паралельно з виконанням основної учбової програми. В межах реалізації проекту учні класу будуть об’єднані в декілька груп відповідно до їх побажань та нахилів, виявлених в ході попереднього опитування. На підсумковому уроці з теми буде проведено заключний захист міні проектів кожної групи учнів. Основні види діяльності учнів: робота з інформаційними джерелами з даної теми, підготовка презентацій, публікацій, творча робота , робота з текстом твору.
Продукт діяльності учнів у проекті:презентація, публікація, колаж.
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
Учні простежуть, як вплинуло дитинство на формування особистості письменника, як у творі А. Дімарова «Блакитна дитина» відображено зв’язок дитинства і дорослого життя, чому завжди хочеться повернутися у чарівний світ дитинства. Учні навчаться використовувати ІКТ для переконливого демонстрування результатів своїх досліджень. Отримають навички роботи з Інтернет ресурсами та сформують навички Інтернет культури. до життя.
Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
1. На початку проекту: - виявлення готовності учнів до проектної діяльності та визначення сподівань учнів від проектної діяльності; - діагностування початкового рівня володіння ІКТ учнями; - оцінювання Інтернет ресурсів, які будуть використовуватись в межах проекту. 2. Впродовж роботи над проектом: - виявлення рівня обізнаності в використанні проектних технологій; - діагностування рівня компетентності учнів з теми над якою вони працюють. 3. Наприкінці роботи над проектом: - оцінювання рівня виконання групових проектів; - оцінювання рівня компетентності учнів в використанні ІКТ для реалізації міні проектів; виявлення особистих нахилів кожного з учнів та розробка рекомендацій щодо подальшого їх навчання.