Портфоліо Карабуш Костянтина Миколайовича з теми "Політична карта Евразії "

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:39, 17 серпня 2012, створена KarabushKM (обговореннявнесок) (Стислий опис проекту)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук

Назва проекту

ПОЛІТИЧНА КАРТА ЕВРАЗІЇ

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний - ГЕОГРАФІЯ

другорядні предмети - ПРИРОДОЗНАВСТВО

Навчальні цілі

Учень називає: Опорні та базові поняття: держава, країна, столиця, економіко-географічне положення, економічний потенціал, соціалістична система, державний устрій, ринкова економіка.

Вік учнів, клас

11-13 років


Стислий опис проекту

Проект має на меті засвоєння географічних знань і навчання різних способів навчальної роботи; сформувати в учнів систему знань про сучасну політичну карту Євразії; поглибити практичні навички учнів працювати з тематичними картами атласу та контурними картами; сприяти розвитку вміння учнів аналізувати матеріал, що вивчається.Всі результати робіт будуть представлені при проведенні конференції на задану тему.Можуть зявитися і деякі проблеми, але їх треба вирішити. [1]

Повний План вивчення теми

[ План вивчення теми] [2] [ План впровадження проекту] [3] DOS [4]

Опис оцінювання

Діяльність учнів та вчителя У проекті учитель і учні є нерозривною ланкою, яка є взаємозв’язаною і взаємодоповнюючою. На початковому етапі проекту вибираються головні питання, над яким питаннями проведена робота. Учитель накреслює основні питання проекту за допомогою презентації вчителя [5]. Коли будуть обрані питання, над якими будуть працювати групи учнів, починається пошук інформації. Для цього учні користуються друкованою літературою, мережею Інтернет, вибираючи та відділяючи головне від другорядного. Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів[6], їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики. Учні з самого початку роботи над проектами використовують форму для оцінювання блогу та Форма для самоспрямування, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів.(Оцінювання Wiki-статті) [7](Оцінювання учнівського бюлетня) [8](Оцінювання презентації) [9] Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама Форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій завершених проектів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за блог.

Діяльність учнів та вчителя

Перед проведенням проекту вчитель повинен поспілкуватисяі з батьками учнів та взяти в них дозвіл на публікацію робіт їхніх дітей в інтернеті[10], а також дозвіл на використання інтернет матеріалів[11]. На початку учні отримують завдання від учителя у формі учительського буклету та учительської презентації[12], обговорюють хід проекту. Учні переглядають презентацію вчителя, виконують завдання для визначення навчальних потреб, таблиці З-Х-Я-Д[13].Проходять анкетування за допомогою Опитувальника[[14]]. Для його виконання вони об’єднуються в 2 групи. Кожна група обговорює своє завдання , планує його та складає сценарій своєї роботи. Створюють схему діяльності та розподіляють між собою обов’язки. Далі вони досліджують матеріали в бібліотеках, друковані та електронні публікації[15] [16] [17]. Отримавши результати експериментальної діяльності, зберігають знайдені відомості, зображення в папці своєї групи, записують адреси знайдених ресурсів у список використаних джерел [18] Отримавши результати експериментальної діяльності, зберігають знайдені відомості, зображення в папці своєї групи, записують адреси знайдених ресурсів у список використаних джерел Посилання на ресурси [18]. Знаходять зображення, адреси ресурсів та зберігають в списку посилань[19]. Знаходять зображення, адреси ресурсів та зберігають в списку посилань.

1. Впродовж роботи над проектом проводити консультації. Визначити навчальні потреби учнів за допомогою таблиці "Знаю - Хочу дізнатися - Дізнався"

2. За допомогою контрольного списку «Дослідження», учні оцінять рівень проведення дослідницької роботи.


Вікі-стаття з теми " Політична карта Евразії"

Відомості про автора

Костянтин Карабуш

Географ,Географія

Навчальний заклад

Місто Герца, Герцаївський район, Чернівецька область

Контактні дані

0666054870


Адреса навчального закладу:

Місто Герца, Герцаївський район, Чернівецька область Тел.:21772

e-mail:

Відомості про тренінг

Тренінг в рамках НП "Відкритий світ"

Дати проведення тренінгу

13.08 – 18.08.2012

Місце проведення тренінгу

Герцаївський Ліцей

Тренери

Сідор Вячеслав Георгійович