Портфоліо Малік Л.В.

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:40, 17 серпня 2012, створена MalikL (обговореннявнесок)

(різн.) ←Попередня ревізія • Поточна версія (різн.) • Слідуюча ревізія→ (різн.)
Перейти до: Навігація, пошук



Назва проекту

Води Євразії

Навчальні предмети

Географія, природознавство

Навчальна тема

Внутрішні води Євразії. найбільші річки та озера Євразії

Вік учнів

13 років,7клас

Стислий опис

Повний План вивчення теми

План впровадження проекту План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учень: називає: характерні риси природи Євразії як найбільшого материка Землі; наводить приклади:, річок та озер, , рослинності і тваринного світу; характеризує: типи річок за їх живленням і режимом; порівнює: відмінності клімату в межах помірного поясу Євразії; пояснює: причини різноманітності природи Євразії; показує на карті: географічні об’єкти: моря: Північне, Балтійське, Середземне, Чорне, Азовське, Баренцове, Східно-Сибірське, Жовте, Японське, Охотське, Берінгове, Східно-Китайське, Південно-Китайське, Аравійське; затоки: Біскайська, Бенгальська, Аденська, Перська, Сіамська, Ботнічна; протоки: Дарданелли, Босфор, Ла-Манш, Гібралтарська, Зондська, Малаккська, Берінгова, Лаперуза; річки: Рейн, Ельба, Дунай, Дніпро, Дністер, Волга, Об, Єнісей, Лена, Амур, Хуанхе, Янцзи, Меконг, Ганг, Інд, Євфрат, Тигр; озера: Женевське, Ладозьке, Каспійське море, Аральське море, Байкал, Балхаш, Мертве море


Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Учні обговорюють тему і питання проекту, знайомляться з презентацією учителя, заповнюють таблицю 2.Розділити клас на групи і визначити завдання: Створення презентації; Створення блогу; Створення шкільної газети; Створення групи в соціальній мережі, присвячену рікам та озерам Євразії. 3.Познайомити з критеріями оцінювання. 4.Учні вивчають теоретичний матеріал за підручником. 5.Підбирають і аналізують додаткову інформацію в бібліотеці та Internet. 6.Обговорюють питання з вчителями географії, біології, історії. 7.Перегляд фільмів по темах. 8.Проводяться консультації по групах. 9.У групах аналізують інформацію. 10. Проводять дослідження, роблять оцінки. 11. Оформляють роботи. 12. Проводиться засідання круглого столу. Захист робіт. До початку проекту учитель знайомить батьків та вчителів з перевагами методу проектів, використовуючи для цього презецію.. Окрім всього необхідно отримати Дозвіл на відкриття електронної поштової скриньки учня, організувати заповнення Форми щодо збереження конфіденційності учня та Форми батьківського дозволу для публікації роботи учня в мережі Інтернет. Учитель формує групи учнів, формулюючи перед ними завдання;виступає в ролі консультанта, координуючи діяльність кожної групи. Наприкінці проекту учитель організовує захист дітьми своїх проектів.

Оцінювання проекту

Оцінюватися повинна вся робота учнів над проектом, а не тільки її кінцевий продукт. Якщо учні в ході роботи над проектом постійно здійснюють зворотний зв'язок з учителем, імовірність виконання ними якісної роботи істотно зростає. Проводиться заповнення таблиці З-Х-Д Учні з самого початку роботи над проектами використовують:контрольний список для блогу; контрольний список для оцінювання однолітками презентації; контрольний список для бюлетеня. Учні можуть орієнтуватися на дані листи при розробці і створенні презентацій, бюлетенів, вікі-статті щоб здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем на протязі всієї проектної діяльності. Спостерігається робота учнів над продуктами діяльності, проводяться призначені консультації. Підсумкове обговорення: всім учасникам підсумкової обговорення пропонується заповнити анкету, відповіді на запитання анкети допоможуть у підсумковому оцінюванні діяльності над проектом. Для оцінювання кінцевих результатів завершених проектів також використовуються форми оцінювання: Форма оцінювання блогу : Форма оцінювання бюлетеня Форма оцінювання презентації. Форма оцінювання продукту проекту.. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за презентацію, бюлетеня, , блогу, шкільної газети, усного виступу.


Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Людмила Василівна Малік

Фах, навчальний предмет

Вчитель географії, географія

Навчальний заклад

Ружичанський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр здорового способу життя"

Місто\село, район, область

село Ружичанка Хмельницький район Хмельницька область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

13.08-17.08.2012

Місце провведення тренінгу

Ружичанський НВК

Тренери

Вовчук Майя Олександрівна