Портфоліо Юрченка Дмитра з теми "Наші на олімпійських іграх"
Зміст
Назва навчальної теми (творча назва)
Наші на олімпійських іграх
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Фізична культура, інформатика
Навчальна тема (як записано в програмі)
Відродження Олімпійських ігор сучасності
Вік учнів, клас
7 клас (12-13 років)
Стислий опис проекту
В проекті учні подорожують по світу, щоб побачити, як українці виступали на олімпійських іграх в різні роки. Потім вони об’єднуються в групи для того, щоб підрахувати кількість медалей, завойованих нашою збірною на різних олімпіадах. В цей же час вони читають та аналізують різноманітні сайти та видання та дізнаються про сучасний олімпійський рух у світі. Зрештою учні оцінюють і представляють на загал свої підрахунки та порівнюють з іншими учнями і надають свої пропозиції з яких причин змінюється кількість медалей, даючи відповідь на ключове питання проекту «Чи можемо ми пишатися досягненнями нашої збірної на сучасних олімпійських іграх?»
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі
В учнів будуть формуватися навички створення презентацій, які будуть переконливими для однокласників. В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей про участь української збірної в олімпійських змаганнях. Формування в учнів уміння з’ясовувати ознаки, за якими можна знайти відмінності та схожість їхнього життя та життя відомих спортсменів, про яких вони прочитали. Удосконалення вміння характеризувати явища, зокрема великі спортивні змагання та ігри; оцінювати позитивні та негативні їх аспекти.
Опис оцінювання
Проведення обговорення та опитування учнів щодо визначення рівня попередніх знань для того, щоб визначити навчальні потреби учнів до початку роботи над проектом за допомогою З-Х-Я-Д таблиці.
Учні використовують Контрольний список для створення презентації для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні.
Записи в журналах спостережень та досліджень допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати складові проекту.
Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів. Попросіть учнів використати форму оцінювання презентації та зворотний зв'язок однокласників для здійснення учнями само оцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію учні мають отримувати до того, як робота завершена для того, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації проекту.
Аналізуючи кількість медалей української збірної на різних олімпійських іграх, учні заповнюють Т-схему Т-схема
Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Юрченко Дмитро
Фах, навчальний предмет
Вчитель фізичної культури, фізична культура
Навчальний заклад
Конотопська гімназія Конотопської міської ради
Місто\село, район, область
м.Конотоп, Сумська область
Контактні дані
моб.тел.: 0977575201
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
13.08.12 - 19.08.12
Місце проведення тренінгу
Тренінг в рамках НП "Відкритий світ"
На базі Конотопської гімназії Конотопської міської ради
Тренери
Ніколаєнко Світлана Петрівна
Герасименко Наталія Вікторівна