Портфоліо Куті Людмили Харлампіївни з теми "Гармонія природних форм"
Зміст
Назва теми
Гармонія природних форм
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Основний - психолог,
другорядні предмети - образотворче мистецтво
Навчальні цілі
Учень: спостерігає просторову будову природних форм, порівнює і характеризує особливості природного середовища різних місцевостей; уміє зображувати та робити ескізи природного середовища, проектувати та моделювати предметнее середовищ; висловлює судження про гармонію природних форм у середовищі та взаємозвязок людини з природою; уміє створювати інформаційні об’єкти, фіксувати, записувати, спостерігати за ними і вимірювати їх, зокрема, в рамках реалізації індивідуальних і колективних проектів.
Вік учнів -11-13 років,7 клас
Стислий опис проекту
Опитувальник [[1]] Проект має на меті сформувати в учнів навички естетичного сприйняття звичайних природних форм, розширити уявлення учнів про дивовижні творіння природи, розробляти та проводити дослідження по запропонованій темі і робити висновки на базі отриманих даних. Навчити дітей поділитись побаченим, передати свої враження на малюнку, правдиво зобразити красу навколо, робити замальовки з натури. Завдяки проекту учні зможуть побачити найвіддаленіші куточки на планеті, пекучі пустелі, льодяні криги, непрохідні джунглі, океанські безодні тощо. Всі результати робіт будуть представлені при проведенні конференції на задану тему.
Повний План вивчення теми
[ План вивчення теми] [2]
[ План впровадження проекту]
Навчальні цілі
Опис оцінювання
Упродовж всієї навчальної теми проводиться оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, навички 21 століття при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань і упереджень щодо використання статистики На початку вивчення теми організоване обговорення Ключового запитання, вчитель пропонує учням ЗХД-таблицю та діаграму Вена , щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. Учні з самого початку роботи над проектами використовують форму для оцінювання блогу та Форма для самоспрямування, в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції та здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень та перегляду продуктів діяльності учнів. Щотижнево проводяться призначені за особливим розкладом консультації за участю окремих учнів та груп для моніторингу прогресу та відповідей на запитання учнів. Запросіть учнів використовувати Форму оцінювання продукту проекту, щоб допомогти їм здійснювати самооцінку роботи та постійно отримувати оцінювання однолітків до того, як робота в проекті буде завершена. Та ж сама Форма оцінювання використовується і для оцінювання їх кінцевих презентацій завершених проектів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за блог і учнівських письмових відповідей на запитання до есе.
Діяльність учнів та вчителя
Діяльність учнів по роботі в межах проекту поділяється на три етапи, для цього учні розподіляються на групи: 1.Перший етап - Учні ознайомлюються із завданням; - Переглядать вчительську презентацію; - Учні обирають теми; - Складають план за яким будуть проводити дослідження; - Визначають необхідне обладнання для проведення дослідження; - Розподіляють обов’язки на проведення конференції; 2. Другий етап – проведення дослідницької роботи: - Учні створюють шаблон wiki-статті; - Заповнюють wiki-статтю початковою інформацією; - Учні обирають стиль публікації; - Вибирають текстовий матеріал для публікації; - Учні вибирають питання для листків опитування; - Учні в групі збирають інформацію серед учнів; - Проводять аналіз одержаних результатів; - Створюють презентацію свого дослідження. 3. Третій етап – представлення результатів проекту: - Учні оформлюють одержані висновки у формі публікацій; - Заносять одержану інформацію в wiki-статтю ; Силами створених груп проводиться конференція.
Презентація вчителя [3]
Презентація учня [4]
Вікі-стаття з теми " Різноманітність форм стовбурів дерев"
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Куті Людмила Харлампіївна
Фах, навчальний предмет
практичний психолог, образотворче мистецтво
Навчальний заклад
Герцаївський районний ліцей імені Георгія Асакі
Місто\село, район, область
м.Герца , Герцаївський район, Чернівецька область
Контактні дані
0506980993
Адреса навчального закладу:
вул.Ліліяка, 2
Тел.:2-17-72
e-mail:
Відомості про тренінг
Тренінг в рамках НП "Відкритий світ"
Дати проведення тренінгу
13.08 – 18.08.2012
Місце проведення тренінгу
Гецаївський районний ліцей імені Георгія Асакі
Тренери
Сідор Вячеслав Георгійович