Проект "Музей, ти який ?"
Зміст
Назва проекту
Музей, ти який ?
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Основний навчальний предмет: французька мова(поглиблене вивчення). Інші навчальні предмети:Civilisation(країнознавство,мову, якої вивчаємо).
Навчальна тема (як записано в програмі)
Пам'ятки культури різних країн. Вiдпочинок і дозвiлля (театр, музей,кіно)
Вік учнів, клас
7 клас 12-13 років
Стислий опис проекту
Це проект з французькоï мови для учнів 7 класу із поглибленим вивченням іноземних мов за темою « Презентацiя музеïв Францiï . Який найцікавіший музей Франціï ви хотіли б презентувати і чому ? Пам'ятки культури різних країн ». Метою проекту є формування в учнів комунікативної компетенції , базою для якої є комунікативні уміння, сформовані на основі мовних знань і навичок. Уміння використовувати у разі необхідності різноманітні стратегії для задоволення дидактичних потреб (працювати з книжкою, підручником, словником, довідковою літературою, мультимедійними засобами тощо). Згідно навчального плану на вивчення теми «Пам'ятки культури різних країн » у 7 класі відведено 12 годин, з них тільки 2 години на презентацію проету , що є цільком достатньо. У ході дослідницької роботи діти зможуть використати та проаналізувати учнівські ролі , які передбачаються у сценарії проекту : Роль гіда та представника туристичноï фірми , робiтника museé de l’atelier , відвідувача музею. Продуктами діяльності учнів в проекті стануть : проект, коллаж, афiша, зразки експонатів iз солоного тicта та вати, виставка творчих робіт учнів « Музеï Франці » , присвячена тижню франкофоніï : виставка проектів та створення музею « Маленька Франція в гімназіï №92 » в кабінеті іноземноï мови. Проект передбачає навчити учнів використовувати основні види мовленнєвоï діяльності: аудіювання , говоріння , читання , письмо та підтримуватиме інтерес учнів у роботі з комп’ютерними технологіями.
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі
Головна мета навчання іноземної мови у загальноосвітніх навчальних закладах полягає у формуванні в учнів комунікативної компетенції, базою для якої є комунікативні уміння, сформовані на основі мовних знань і навичок. Усі цілі навчання досягаються у комплексі, підпорядковуються головній меті та реалізуються у процесі її досягнення і сприяють таким чином різнобічному розвитку особистості учня : — уміння використовувати у разі необхідності різноманітні стратегії для задоволення дидактичних потреб (працювати з книжкою, підручником, словником, довідковою літературою, мультимедійними засобами тощо). - розуміння важливості оволодіння іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування. - уміння переносу знань і навичок у нову ситуацію шляхом виконання проблемно-пошукової діяльності. — розвивати здатність адекватного спілкування з представниками країни, мова якої вивчається. — розвивати інтерес і поважне ставлення до ІМ і культури народу країни, мова якої вивчається