Oцінка мого портфоліо

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 10:36, 13 липня 2012, створена Olga Mitrovich (обговореннявнесок) (Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела))

Перейти до: Навігація, пошук

ЯК ЗАЛИШАТИ КОМЕНТАРІ:


1.Увійдіть в вікі під власним логіном і паролем.

2. В режимі редагування увійдіть в відповідний розділ цієї статті, клацнувши на посилання ред. , що розташоване праворуч біля кожного розділу статті.

3. Внесіть свої коментарі у відповідний розділ.

4. Залишіть свій автоматичний підпис в кінці свого допису, натиснувши на кнопку Ваш підпис з часовою міткою (передостяння кнопка над вікном редагування).

5. Перегляньте свій допис, натиснувши на кнопку Попередній перегляд.

6. За потреби внесіть зміни до свого допису. Знову перегляньте його в Попередньому перегляді.

7. Якщо ваш допис виглядає, як ви очікували, натисніть на Зберегти сторінку.

8. Перейдіть до наступного розділу і внесіть свої коментарі, повторивши кроки 2-7 для кожного допису.

УВАГА!

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

План вивчення теми розроблено детально, з використанням цікавих та захоплюючих елементів для заохочення учнів до роботи. Важливо, що проект розроблено з метою вивчення краєзнавчого матеріалу. Цікаво роздані завдання для творчих груп, діти зацікавлені очікуваним результатом своєї роботи. Навчальні цілі поставлені доречно, з перспективою поповнення місцевою інформацією. --Olga Mitrovich 09:45, 13 липня 2012 (EEST)

Вдалі моменти

Цікаво організований проект, з екскурсійними подорожами до сусіднього села. Тобто діти отримують інформацію не тільки на слух, а й візуально. Також спілкуючись з місцевими жителями. --Olga Mitrovich 09:45, 13 липня 2012 (EEST)

Ідеї для покращення

Я думаю, що для захисту проекту можна було б запросити жителя с.Комендантівка, або хоча б записати з ним інтерв'ю. --Olga Mitrovich 09:45, 13 липня 2012 (EEST)

План оцінювання (графік і опис)

План оцінювання складений вдало, оцінювання проходить протягом всього проекту. Має кілька варіантів. --Olga Mitrovich 09:58, 13 липня 2012 (EEST)

Вдалі моменти

Форма для поточного оцінювання дасть змогу контролювати та коригувати хід виконання проекту. --Olga Mitrovich 09:58, 13 липня 2012 (EEST)

Ідеї для покращення

Під час оцінювання веб-сайту діти можуть не тільки оцінювати, а й спробувати давати поради один одному щодо покращення і виправлення помилок й недоліків. --Olga Mitrovich 09:58, 13 липня 2012 (EEST)

Приклад учнівської роботи

Представлений інформаційний бюлетень. Добре, що можна його вивісити як стіннівку, щоб знайомилася велика кількість переглядачів. --Olga Mitrovich 10:03, 13 липня 2012 (EEST)

Вдалі моменти

Гарно, що діти використовували у бюлетені власні фотоматеріали. Це спонукатиме інших до участі в інших проектах. --Olga Mitrovich 10:03, 13 липня 2012 (EEST)

Ідеї для покращення

Думаю, що цікавіше було б зняти відеофільм про піраміди Комендантівки, де видно було б хід роботи кожного учасника проекту. Зняти побільше інтерв'ю з місцевими жителями.--Olga Mitrovich 10:03, 13 липня 2012 (EEST)

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Для оцінювання обрано не одну форму, що дасть можливість з різних сторін оцінити роботу учнів, можливо, змінити завдання того чи іншого учасника. --Olga Mitrovich 11:29, 13 липня 2012 (EEST)

Вдалі моменти

Дуже добре, що заплановано поточне оцінювання та підсумкове. Дякуючи поточному оцінюванню можна прослідкувати в деталях недоліки або переваги діяльності кожного учасника зокрема. --Olga Mitrovich 11:29, 13 липня 2012 (EEST)

Ідеї для покращення

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Фасилітація продумана добре, спонукає до участі в проекті. --Olga Mitrovich 11:31, 13 липня 2012 (EEST)

Ідеї для покращення

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Дуже добре, що проект планувався згідно з Державними стандартами та вимогами до вмінь та навичок з навчальних предметів. Присутній дозвіл від батьків щодо використання робіт учнів у глобальній мережі Інтернет. --Olga Mitrovich 11:33, 13 липня 2012 (EEST)

Ідеї для покращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Оскільки для вивчення предмету "Історія Полтавщини" немає навчального підручника, діти мають змогу, виконуючи проект, вивчати історію рідного краю.

Ідеї для покращення

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

Закони авторського права дотримані. --Olga Mitrovich 11:36, 13 липня 2012 (EEST)

ІНШІ КОМЕНТАРІ