Обговорення користувача:Весна 2012

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 22:37, 7 липня 2012, створена Весна 2012 (обговореннявнесок) (План оцінювання (графік і опис))

Перейти до: Навігація, пошук

ЯК ЗАЛИШАТИ КОМЕНТАРІ:


1.Увійдіть в вікі під власним логіном і паролем.

2. В режимі редагування увійдіть в відповідний розділ цієї статті, клацнувши на посилання ред. , що розташоване праворуч біля кожного розділу статті.

3. Внесіть свої коментарі у відповідний розділ.

4. Залишіть свій автоматичний підпис в кінці свого допису, натиснувши на кнопку Ваш підпис з часовою міткою (передостяння кнопка над вікном редагування).

5. Перегляньте свій допис, натиснувши на кнопку Попередній перегляд.

6. За потреби внесіть зміни до свого допису. Знову перегляньте його в Попередньому перегляді.

7. Якщо ваш допис виглядає, як ви очікували, натисніть на Зберегти сторінку.

8. Перейдіть до наступного розділу і внесіть свої коментарі, повторивши кроки 2-7 для кожного допису.

УВАГА!

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

==Вдалі моменти==. Складаючи портфоліо, учитель враховувала вимоги стандартів освіти та відповідних їм навчальних цілей, що відповідає розвитку навичок 21 століття, співвідноситься з Основними запитаннями до навчальної теми. З портфоліо видно, що вчитель використовував проектні підходи, під час проектної діяльності звертав увагу дітей на складанні власних проектних тек, проводив консультації з дітьми. Під час стартової презентації учитель врахував і вікові особливості дитячого колективу, і їх інтереси, до проектних робіт залучалися не тільки обдаровані діти, що особливо вагомо.


Ідеї для покращення

План оцінювання (графік і опис)

==Вдалі моменти==Виконання проектів оцінюється тричі: на етапі підготовки та розподілу обов’язків учасників проекту, під час його виконання, після завершення проекту. Крім того, виконані проекти оцінюються трьома експертами: самим учнем або групою (самооцінка), вчителем і однокласниками. Таким чином, виставляються три оцінки, що дає змогу отримати об’єктивний результат оцінювання.


Ідеї для покращення

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

==Вдалі моменти==З даної проектної теки зрозуміло, що вчитель вчить дітей оцінювати власні і чужі досягнення за заздалегідь затвердженими критеріями, вмінню аналізувати зроблену роботу іншими і власну роботу, зіставляти успіхи проектантів із рівнем вимог до проекту, робити висновки, відстоювати власну думку. Яскраво видно бажання вчителя виховати в дітях повагу до інших, толерантність, здатність до співпраці, здатність до самооцінки. Стратегії оцінювання відповідають обраним стандартам і навчальним цілям, зосереджені на навчальних потребах учня.


Ідеї для покращення

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

==Вдалі моменти==Портфоліо вивчення теми «Подорож у країну міфів», яке склала Ірина Красовська, відповідає характеристикам, зазначеним у критеріях до порт-фоліо. Це вагома робота, спрямована на опрацювання теми та розв’язання проблеми. Проектна тека повністю відображає хід роботи вчителя та учнів, демонструє чітку організацію роботи кожного учня та окремих груп, є зручним колектором інформації і довідником протягом роботи над проектом, дає можливість заощадити час для пошуку інформації при проведенні в майбутньому інших близьких за темою проектів.Результатом «Подорожі на батьківщину міфів» стали відеофільм, презентація, міні-книжка, буклет, створені дітьми. Роботи школярів свідчать про те, що вони опрацювали літературну тему, джерелом їх інформації став не тільки підручник, а й енциклопедії, Інтернет, тексти художніх творів. Все це сприяло вивченню змісту. Створюючи проекти, учні проходили усі стадії технології розв’язання задач – від постановки мети до одержання результату. Навчаючи дітей працювати у різних комп’ютерних програмах у підготовці до уроку, вчитель доволі успішно реалізувала важливі принципи навчання та триєдину мету – застосування знань на практиці в будь-якій життєвій ситуації та у професійній сфері, виховання гармонійно розвиненої особистості. Це, в свою чергу, формує навички мислення вищих рівнів. Взагалі, дане порт фоліо відповідає потребам учнів 11-12 років.



Ідеї для покращення

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ