Портфоліо з теми "Психологічні конфлікти і способи їх подолання"

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 12:03, 27 червня 2012, створена Svetlana.sergeevna.vengega (обговореннявнесок) (Навчальні цілі)

Перейти до: Навігація, пошук


Назва проекту

Психологічні конфлікти і способи їх подолання

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Предмет: Основи здоров’я.

Дотичний предмет: психологія

Навчальна тема (як записано в програмі)

Конфлікти і здоров’я

Вік учнів, клас

7 клас, 11-12 років

Стислий опис проекту

Проект «Психологічні конфлікти і способи їх подолання» розрахований на учнів 7 класу за предметом «Основи здоров’я» з теми «Конфлікти і здоров’я». Учні об’єднуються у 3 групи по 8 – 10 чол. Створені групи самостійно обирають завдання, розподіляють ролі, планують власне навчання. Одна група учнів систематизує вивчене про психологічні конфлікти та причини їх виникнення, друга група має зібрати інформацію про стрес та його стадії розвитку, третя група має зібрати інформацію про методи запобігання стресу, способи відновлення і підтримання психологічної рівноваги.

Наприкінці проекту кожна група захищає свою роботу: демонструє презентацію «Що нам треба знати про конфлікт» (І група), буклет «Вплив стресу на організм людини» (ІІ група), wiki – статтю «Як послабити вплив стресової ситуації» (ІІІ група) та виступають із невеликою доповіддю за ними. Результативність проектної діяльності оцінюється вчителем, який наприкінці проекту аналізує продукти діяльності (буклет, презентацію, виступи учнів).

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Учні мають: • Знати та розуміти поняття конфлікту та причини його виникнення. • Визначати шляхи запобігання конфлікту • Знаходити правильні рішення подолання конфліктних ситуацій • Під час проведення експериментів правильно використовувати бланки відповідей та їх обробку. • пояснення, аргументувати та робити висновки. • Здійснювати планування, робити обґрунтований вибір для вирішення проблем. • Вміти швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміти вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. • Вміти ефективно співпрацювати з різноманітними групами • Мати гнучкість та готовність до застосування необхідних компромісів з метою здійснення спільного завдання • Приймати відповідальність за результати спільної роботи • Розуміти, усвідомлювати ролі ефективного спілкування, створювати та використовувати різні види спілкування: усного, письмового та за допомогою мультимедіа-засобів в різноманітних формах та в різних умовах. • Використовувати комп’ютерні технології як інструмент для спілкування, досліджень, організації, оцінювання інформації, володіння базовим розумінням етичних/правових питань, пов’язаних з доступом та використанням інформації

Опис оцінювання

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери