Користувач:Julia

Матеріал з Iteach WIKI
Версія від 11:44, 25 червня 2012, створена Julia (обговореннявнесок) (Контактні дані)

Перейти до: Навігація, пошук


Файл:Example.jpg
Тут може бути ваша фотографія

Про мене

ПІБ
Гонтар Юлія Євгеніївна
Навчальний заклад
Шахтарська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №11
Фах
вчитель англійської мови

Мій внесок

Портфоліо з теми: Особливості національної кухні Великобританії на України

Мої файли

Мої закладки

Корисні посилання

повний план вивчення теми[1]

Назва проекту

особливості національної кухні Великобританії та України

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

англійська мова, етика, українська мова

Навчальна тема (як записано в програмі)

їжа

Вік учнів, клас

13 років 7 клас

Стислий опис проекту

Ідея даного проекту виникла під час вивчення теми «Їжа» у 7 класі, коли учнів ознайомлюють із традиціями англійської та української кухні. Проект буде здійснений шляхом збору необхідної інформації, відвідання кафе, в якому готують українські національні страви, приготування деяких страв української та англійської кухні та оформлення публікації, в якій вміщено найцікавішу інформацію про культурні традиції обох країн та рецепти деяких страв. На підготовчому етапі створюються навчальний план, ставляться завдання, знаходяться кошти. Клас об’єднується у 2 групи, перед кожною з яких ставиться конкретне завдання. Група №1 збирає інформацію про національні традиції української кухні, а група №2 – про національні традиції кухні Великобританії. Для пошуку інформації необхідні для використання різні джерела: Інтернет, навчальні посібники, газети, журнали, кулінарні книги. Зібрану інформацію необхідно відсортувати, перекласти і оформити публікацію. Найцікавішими моментами під час реалізації проекту будуть приготування деяких страв української та кухні Великобританії. При цьому створюватимуться різні мовленнєві ситуації, в яких кожен учень буде брати посильну участь. Робота учнів та учителя у даному проекті – цікава співпраця. Кожен урок перетворюється в спільну захоплюючу діяльність. В результаті проекту учні розширять свій світогляд, поглиблять свої знання про культурні традиції українського та англійського народів, активізують лексичний і граматичний матеріал з даної теми, навчаться розв’язувати ситуативні мовленнєві завдання, ознайомляться з особливостями української кухні та кухні Великобританії.

Навчальні цілі

збагатити лексичний запас учнів за рахунок нових лексичних одиниць, тренувати у вживанні лексики з даної теми; - розвивати інтерес до предмету; - розвивати навички спілкування англійською мовою, аудитивну пам’ять, імітування вимови; - виховувати повагу до культури і звичаїв народу Великобританії та України.

Опис оцінювання

презентації – сприяють виникненню зацікавленості в темі та допомагають структурувати учнівські дослідження; презентації та публікації – для обговорення з учнями та/або батьками очікувань від проектів, для повідомлення графіків та термінів виконання проектів;

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

При вивченні теми учням необхідно буде шукати інформацію в мережі Інтернет, бібліотеках стосовно традиційної їжі Великобританії та України, зробити порівняльну характеристику кухні обох країн, у результаті створити публікацію та презентацію матеріалу 1 тиждень - робота над пошуком інформації в книгах, Інтернеті, залучення до справи інші класи, Створення реклами проекту. 2 тиждень – обробка інформації 3 тиждень – створення презентації та публікації 4 тиждень – презентація проекту іншим класам, фасилітація.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Гонтар Юлія Євгеніївна

Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Шахтарська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №11

Місто\село, район, область

Шахтарськ Донецька обл.

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери