Назва посилання
Зміст
Назва проекту
"Подорож на батьківщину міфів"
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Основний навчальний предмет – світова література. Другорядні предмети: Всесвітня історія;Інформатика.
Навчальна тема (як записано в програмі)
«Міф і література»
Вік учнів, клас
11-12 років, 6 клас
Стислий опис
Проект «Подорож на батьківщину міфів» для учнів 6 класу зі світової літератури (автори програми Ковбасенко Ю.І., Гребницький Г.М., Півнюк Н.О., Баліна К.Н., Бітківська Г.В.), тема №2 «Міф і література»(11годин).
Учні розкриють поняття про міф, прослідкують відмінність міфу від казки, будуть досліджувати питання про те, що Троя – не вигадка, не безпідставний міф, а історичний факт. Вони висвітлять значення давньогрецької міфології у світовій культурі. Свої висновки, за допомогою вчителя, учні представлять у вигляді презентації в Power Point та відеофільму в Move Maker. Учні будуть шукати інформацію про Давню Грецію в бібліотеці та в Інтернеті, випустять буклет «Світ очима вічності…» в Microsoft Publisher, випустять книжку віршів «Еллади світлої боги…»
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
• Створити презентацію , що містить інформацію про давньогрецьких богів та героїв; Навчити складати лист планування своєї роботи в групі для досягнення якісного кінцевого результату; • Створення власного словника з теми,
Навчити роботі у команді для досягнення спільної мети; Створити буклет, який містить інформацію про міфи Давньої Греції; Створити міні-книжку з віршами про богів та героїв Давньої Греції. Створити відеофільм про батьківщину міфів.
• соціалізуюча: спонукати дітей відзначати не лише свої досягнення, а й досягнення інших; формувати потребу прийти на допомогу одне одному; розвивати самооцінку; створити умови для реалізації пізнавальної й соціальної активності дітей; Очікувані результати: Розвиток у школярів ключових компетентностей: особистісної – компетентність школяра у сфері світогляду, пов’язана з ціннісними уявленнями учня, його здатністю бачити і розуміти навколишній світ, орієнтуватися в ньому, усвідомлювати свою роль і призначення, уміти вибирати цільові і смислові установки для своїх дій і вчинків, приймати рішення; соціальної – здатності володіти знаннями і досвідом у соціально-громадській діяльності. Уміння аналізувати ситуацію, діяти відповідно до особистої і громадської вимоги, володіти етикою цивільних взаємин; самоосвітньої – готовність учня до подальшого продовження освіти і самоосвіти, що дозволить йому стати суб’єктом процесу освіти (самоосвіти); пізнавальної – сукупність компетенцій учня у сфері самостійної пізнавальної діяльності, що включає елементи логічної, методологічної, загально навчальної діяльності, співвіднесеної з реальними пізнавальними об’єктами.